سه‌شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۱۱

رییس کمیسیون املاک شورای اسلامی شهرقزوین؛

روز شورا یادآور میثاقی است که بامردم بسته ایم

باید همیشه در ذهنمان به یاد داشته باشیم که با شهدا و مردم میثاق بسته ایم ووعده هایی که به آنان داده ایم را هرگز فراموش نکنیم.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ،حسین صلح جو رییس کمیسیون املاک و حقوقی شورای اسلامی شهر قزوین ضمن اشاره به عملیات غرور آفرین وعده صادق، به خیزش سراسری دانشجویان آمریکا و اروپا پرداخت وگفت: جنبش دانشجویی حامی فلسطین نقاب را از چهره رژیم لیبرال آمریکا زدوده است و سرکوب جنبش همبستگی با غزه و فلسطین و برخورد خشن با آن‌ها نشانه حمایت بی‌چون و چرای آمریکا و همراهی آن‌ها در نسل کشی صهیونیست‌ها در غزه است.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش به مناسبتهای روز کارگر و روز معلم اشاره داشت و گفت: روز کارگر را به تمام فعالین عرصه تولید و تلاش و همچنین روز معلم را به معلمان گرانقدر که درعرصه علم آموزی و آگاهی خدمت می کنند تبریک می گویم  
 
 رییس کمیسیون املاک شورای اسلامی شهر قزوین همچنین ضمن تبریک به مناسبت هفته شوراها یادآور شد: این روز روز تکرار تعهد خدمت و روزیادآوری میثاقی است که بامردم بسته ایم.
 
 صلح جو خاطر نشان کرد:گرچه جوهر انگشتمان پاک شده ولی هویت آن برایمان  باقی است  و باید همیشه در ذهنمان به یاد داشته باشیم که با شهدا و مردم میثاق بسته ایم ووعده های که به آنان داده ایم را هرگز فراموش نکنیم.
 
 وی تصریح کرد:هر نوع تکریمی که بابت روز شورا توسط مدیران و نهادها و مردم از تک تک اعضای شورا صورت می گیرد بار مسئولیتی ما را سنگین تر می کند؛لذا امیدواریم در عمر باقیمانده شورای ششم بتوانیم با تلاش بیشتر، وحدت حداکثری، یکدلی ، یکرنگی  فقط و فقط خدمات رسانی را در حد اعلا به مردم خوب شهرمان داشته باشیم. 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط