دوشنبه ۱۳۹۵/۰۵/۱۱

فصيحي رامندي، رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين:

نقش حراست در سلامت اداري دستگاهها و ارگانها بسيار مهم است

رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين گفت: نقش حوزه حراست در سلامت اداري و نيروي انساني دستگاهها و ارگانهاي مختلفي همچون شهرداري بسيار مهم است.

 

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج ا... فصيحي رامندي در آئين توديع و معارفه رئيس اداره حراست شهرداري قزوين با تأکيد بر اينکه کار و تلاش در حوزه حراست بيشتر از وضع موجود و حد تصور بايد انجام شود، گفت: انتظارات در انجام وظايف حوزه حراست در دستگاههايي همچون شهرداري که با مردم مواجه بوده و منابع مالي دراختيار دارند بيشتر است و از مدير فعلي اين حوزه انتظار داريم به نظارت و کنترل و به خصوص سلامت اداري بيشتر از وضع موجود اهميت دهند.

وي افزود: نگاه و زحمات مدير سابق اين حوزه در بازدارندگي، پيشگيري و کنترل بسيار ارزشمند بوده و در حدتوان موضوعات پيگيري شده، ولي انتظار از حراست شهرداري بيشتر از اينهاست.

فصيحي با بيان اينکه حراست چشم شهرداري قزوين است، گفت: سلامت اداري يکي از موضوعات مهمي است که بايد دردستورکار متوليان امر قرار بگيرد و شوراي اسلامي شهر قزوين براي هرچه مطلوب تر اجراشدن اين مهم در شهرداري آماده همکاري و همياري با متوليان امر مي‌باشد.

وي يادآورشد: حراست حافظ سلامت، امنيت اموال و صيانت از نيروي انساني و هرآنچه که در مسير صحيح و ثواب قرار دارد، ازمهمترين وظايف حوزه حراست شهرداري به شمار مي آيد واز آنجاييکه تحت کنترل استانداري و شهردار محترم قرار دارد، نيروهاي متعهد و آماده به خدمتي بايد داشته باشد که از تمامي ملاکهاي مربوطه برخوردار باشند و خوشبختانه اين مهم تاکنون در شهرداري به خوبي رعايت شده است.

*

صلح جو، رئيس کميسيون پيگيري و نظارت شوراي اسلامي شهر قزوين:

نقش حراست در حفظ دستاوردهاي مجموعه مديريت شهري مشهود است

حسين صلح جو رئيس کميسيون پيگيري و نظارت شوراي اسلامي شهر نيز در اين جلسه حوزه حراست را ازجمله بخشهاي مهم و تأثيرگذار به خصوص در مديريت شهري قزوين دانست و ادامه داد: نقش حراست در حفظ و نگهداري از دستاوردها و ثمراتي که مجموعه مديريت شهري براي شهر و شهروندان آن به همراه داشته، بسيار مشهود است.

وي افزود: مديران حوزه حراست با اولويت بندي و اقدام به موقع، مواردي را که به آنها واگذار مي‌شود را پيگيري مي‌کنند و در حوزه پيشگيري فعاليت قابل توجهي دارند.

پايان پيام/1997/مرداد95

     

تصاویر مرتبط