سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۱۹

در بيانيه مجموعه مديريت شهري قزوين آمده است؛

گراميداشت سي و هشتمين بهار انقلاب اسلامي ايران و دعوت از شهروندان قزويني براي شرکت در يوم ا... 22 بهمن

مجموعه مديريت شهري قزوين در بيانيه اي سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران را گرامي داشتند و از مردم شهيدپرور و بابصيرت قزوين براي شرکت در راهپيمايي 22 بهمن ماه دعوت به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ فرج ا... فصيحي رامندي رئيس شوراي اسلامي شهر و مسعود نصرتي شهردار قزوين در بيانيه اي مشترک سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران را گرامي داشتند و از مردم اتقلابي و ولايتمدار قزوين براي شرکت در راهپيمايي 22 بهمن ماه دعوت به عمل آوردند.

 

در اين بيانيه آمده است: "انقلاب اسلامي در حالي سي و هشتمين سال از بهار خود را پشت سر مي گذارد كه پيروزمندانه و سرافرازانه و با الهام از تعاليم نوراني اسلام و مكتب شهادت و ايثار در چنان جايگاه رفيعي از پيشرفت و اقتدار ملي قرار گرفته كه باعث بهت و حيرت جهانيان گرديده است و بي شك دستاوردهاي عظيم انقلاب اسلامي بيش از همه مرهون تدابير شجاعانه و پيامبر گونه معمار كبير انقلاب اسلامي امام خميني (ره) و خلف صالحشان حضرت آيت ا... العظمي امام خامنه اي (مدظله العالي) و همچنين مجاهدت و جانفشاني و حضور با بصيرت ملت غيور ايران در همه حوادث تاريخي و لحظات سرنوشت ساز اين مرز و بوم بوده است."

 

مجموعه مديريت شهري قزوين در اين بيانيه خاطرنشان مي کند: "شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين ضمن تبريك فرا رسيدن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي به ملت شريف ايران بويژه مردم شهيد پرور و با بصيرت قزوين اعلام مي دارد،  امروز همه كسانيكه دل در گرو انقلاب دارند بايد با پيروي از رهنمودهاي نوراني و حكيمانه مقام معظم رهبري، از بنيان هاي مرصوص نظام جمهوري اسلامي حفاظت و صيانت نمايند و دشمنان ديرينه انقلاب اسلامي را در رسيدن به اهداف پليدشان ناكام بگذارند.

فلذا از همه دلسوزان ايران اسلامي دعوت مي كنيم تا با حضور گسترده و مقتدرانه در راهپيمايي روز 22 بهمن وفاداري و دلبستگي خود به نظام اسلامي و شكوه ولايت مداري را به منصه ظهور برسانند."

پايان پيام/2495/بهمن95

تصاویر مرتبط