سه‌شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۸

در پارلمان محلی قزوین تصویب شد؛

حمایت از مستاجران مراکز آموزشی و فرهنگی شهرداری قزوین

لایحه حمایت از مستاجران کلیه واحدهای مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی و گردشگری زیرمجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین که در ایام کرونا خسارت دیده اند به تصویب پارلمان محلی قزوین رسید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ براساس این لایحه، از مراکز آموزشی فرهنگی، ورزشی و گردشگری زیر مجموعه شهرداری قزوین که درایام کرونا تعطیل و نیمه تعطیل بودند و متحمل خسارت های زیادی شده اند، در قالب هفت بند و با رعایت آیین نامه مالی شهرداری قزوین حمایت می شود.

براساس این گزارش؛ درصورت تداوم شرایط همه گیری ویروس کرونا و منع فعالیت مراکز فرهنگی و ورزشی درسطح استان، مستاجران مراکز مذکور متعهد می شوند، از ابتدای قرارداد یکساله خود با موجر که مجوز تمدید آن صادر شده است، معادل ۱۰ درصد از برآورد کارشناسی پایه سال ۹۸ را به عنوان اجاره بها پرداخت کنند.

این گزارش خاطرنشان می کند؛ براساس این لایحه در ایامی که بنا به تصمیم ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا هرگونه فعالیت در مراکز فرهنگی و ورزشی تعطیل اعلام شود، مستاجران این مراکز پس از ابلاغ صادره از سوی شهرداری قزوین مبنی بر تعطیلی مرکز از تادیه اجاره بها به موجر معاف می شوند.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط