شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۵

حکمت اله داودی،

لزوم ارائه راهکارهاي جدید برای ایجاد درآمدهای پایدار در بودجه

به منظور تکمیل و افزایش تعداد پروژه های عمرانی باید به دنبال ایجاد منابع پایدار درآمدی و ارائه راهکار به شهرداری قزوین بود.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در اولین جلسه بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۱۴۰۰، اظهار داشت: روند بررسی بودجه پیشنهادی توسط شورا آغاز شده و تا دهم اسفند ماه سال جاری باید بودجه به شهرداری قزوین ابلاغ شود.

وی تاکید کرد: باید راهکارهایی توسط شورا برای ایجاد درآمدهای پایدار در سال آینده به شهرداری قزوین ارائه شود تا شاهد تکمیل پروژه های عمرانی بیشتری در سطح شهر باشیم.

به گفته رییس شورای اسلامی شهر قزوین، اگر پروژه ها با تزریق منابع مالی سرعت بیشتری در اجرا داشته باشند، زمان اجرای آنها طولانی نخواهد شد و مشمول تورم نیز نمی شود.

داودی در بخش دیگری از جلسه که به بررسی کدهای درآمدی شهرداری در سال آینده اختصاص داشت، در مورد عوارض ناشی از اجرای ماده ۲۳ رسیدگی به تخلفات رانندگی، گفت: طبق هماهنگی و تعاملات انجام شده قرار است مبلغ تعدادی از جرایم مستقیما به حساب استانها واریز شود و اگرسیستم های نظارتی و دوربینهای ترافیکی برای رصد معاینه فنی خودروها در شهر اصلاح شود و افزایش یابد این کد درآمدی افزایش خواهد داشت.

وی همچنين دراین جلسه از حضور پرشور مردم انقلابی و همیشه در صحنه قزوین در راهپیمایی خورویی ۲۲ بهمن قدردانی و بیان کرد: حضور فعال و پرشور مردم قزوین در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن نشان داد که مردم ما قدردان انقلاب هستند.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط