دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۷

مهدیه سادات قافله باشی:

پرسنل شهرداری نگران وضعیت حقوق و مزایای خود هستند

شهرداری قزوین درخصوص نحوه پرداختی حقوق و مزایا به پرسنل به طور شفاف به پرسنل توضیح دهد و ابهامات پیش آمده را برطرف کند.

مهدیه سادات قافله باشی دبیر شورای اسلامی شهر قزوین در سومین جلسه بررسی بودجه پیشنهادی شهرداری، در خصوص وضعیت رفاهی و پرداخت حقوق پرسنل اظهار داشت: پرسنل شهرداری قزوین نگران پرداختی حقوق و مزایای خود هستند و لازم است در این راستا از پرسنل حمایت شود.

وی در ادامه، ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در حوزه پارکها وفضای سبز شهر گفت: روشنایی پارکها یکی از موارد مهم و دغدغه ما در فضاهای بی دفاع شهری به سبب ایجاد جرایم بوده که اقدامات خوبی در‌این راستا صورت گرفته است.

دبیر شورای اسلامی شهر قزوین افزود: باید در ترکیب رنگ ها و نورپردازیها در بوستان ها دقت بیشتری شود تا مجموعه روشنایی، فضای رخوت و افسردگی را ایجاد نکند، بنابراین بهتر است از مجموعه رنگهای گرم در نور بوستانها استفاده شود.

قافله باشی تاکید کرد: اگر نمی توان بوستان جدیدی احداث کرد، باید بتوان استفاده بهینه از فضاهای تفرجگاهی و بوستان ها را به حد مطلوب برسانیم .

 وی در بخش دیگری از جلسه که به بررسی بودجه پیشنهادی سازمان آتش نشانی اختصاص داشت، خواستار تخصیص یک درصد از درآمد جرایم کمیسیون ماده صد برای خرید تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی شد.

قافله باشی همچنین درخصوص پروژه ایستگاه آتش نشانی شهرک دانش گفت: قرار بود این پروزه، ۲۲ بهمن افتتاح شود؛ اما متاسفانه محقق نشد و در این راستا لازم است تا تزریق مالی به پروژه در اولویت قرارگیرد تا اقدامات عمرانی آن به اتمام برسد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط