چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۹

رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین

نسبت به پرداخت کامل حقوق، اضافه کار و مزایای پرسنل شهرداری اقدام شود

پرسنل شهرداری نسبت به نحوه دریافت حقوق و مزایای خود گلایه به حقی دارند و ضرورت دارد نسبت به پرداخت کامل حقوق و مزایا دراسرع وقت اقدام شود.

زهرا یوسفی،  در جلسه بررسی بودجه پیشنهادی سازمان های شهرداری قزوین در خصوص وضعیت پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری قزوین گفت: نگرانی و نارضایتی پرسنل از نحوه پرداخت حقوق باید به صورت جدی به شهردار قزوین منتقل شود؛ چراکه پرسنل در این شرایط تورم و گرانی و ماه پایانی سال باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند .

وی افزود: صحیح نیست در شرایطی که شهرداری قزوین به همه دستگاهها کمک مالی می کند، حقوق پرسنل خود را یکجا پرداخت نکند و موجب نگرانی آنها شود.

یوسفی در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی بودجه سازمان فرهنگی و ورزشی اختصاص داشت ، اظهار داشت: در شرایطی که به دلیل شیوع بیماری کرونا مراکز تحت نظارت و فعالیت سازمان فرهنگی، ورزشی تعطیل یا نیمه تعطیل بودند، باید پروژه های مناسب سازی مراکز برای معلولان و جانبازان انجام می شد علت محقق نشدن این پروژه و دست نخوردن بودجه آن باید مشخص شود ؟

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قزوین در خصوص احداث بازارچه زنان سرپرست خانوار در مینودر گفت: این بازارچه محلی بوده و باید در اسفند ماه امسال به بهره برداری برسد و لازم است چند بازارچه محلی دیگر نیز در سایر نقاط شهر جانمایی شود؛ چراکه یک بازارچه جوابگو نخواهد بود.
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط