چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۹

نایب رییس پارلمان محلی قزوین:

جاده سلامت قزوین ساماندهی و مدیریت شود

جاده سلامت قزوین نیازمند مدیریت و ساماندهی است و شهرداری با همکاری نهاد های مربوطه باید برای این مسیر برنامه مدیریتی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که به بررسی بودجه سازمانهای شهرداری قزوین اختصاص داشت، با بیان این مطلب اظهار داشت: در این مسیر موضوعات مربوط به سلامتی، آموزش و خدماتی انجام شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در ادامه این جلسه که به بررسی بودجه سازمان باغستان سنتی قزوین اختصاص داشت، گفت : هزینه پروژه های مربوط به باغستان افزایش یافته و باید اعتبارات با تخصیص صد درصدی انجام شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم استفاده از ظرفیت مرکز پژوهش های شورا و شهرداری قزوین تاکید کرد و گفت: این مرکز مي تواند بازوی توانمند مجموعه مدیریت شهری و شورا باشد و باید به صورت جدی از این طرفیت بهره مند شد.

عبدالرزاقی در ادامه این جلسه که به بررسی بودجه دهکده طبیعت اختصاص داشت گفت: باید برای درآمدزایی پایدار و در راستای جذب گردشگر نگاه سرمایه گذاری در دهکده طبیعت داشت؛ بنابراین با افزایش اعتبارات از ۸ میلیارد تومان به ۱۱ میلیارد تومان موافقت می شود.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش خواستار رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی توسط شهروندان شد و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا ضرورت دارد تا شهروندان بیش از گذشته دستورالعملهای بهداشتی را رعایت کنند و محدودیت ها نيز توسط مسئولین به درستي اعمال شود.
 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط