سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

عضو شوراي اسلامي شهر قزوين:

کارها در سایت پسماند محمدآباد به صورت امانی انجام شود

با توجه به اتمام مهلت یک ماهه شورا در تحویل جایگاه پسماند محمدآباد، فعلا کارها به صورت امانی در مجموعه محمدآباد انجام شود.

محسن حق شناس عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا درخصوص وضعیت جایگاه پسماند محمدآباد گفت: انصافاً اقدامات مثبتی در این جایگاه پس از تحویل مجموعه به شهرداري انجام شده است، هر چندکه معتقدم مسئولیت حضور سازمان پسماند در مجتمع محمدآباد با شهردار است و شورا هیج مسئولیتی در این خصوص ندارد ؛چراکه مدت مصوبه یک ماهه شورا به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: لایحه ترک تشریفات انجام امور در جایگاه پسماند محمدآباد باید در جلسه کمیسیون بررسی می شد تا کار کارشناسی انجام می گرفت.

به گفته حق شناس، باید کارها به صورت امانی انجام شود تا موضوع تعیین تکلیف شود و دلایل مُتقن برای ترک تشریفات به شورا ارائه شود.

وی تصریح کرد: ایرادات قانونی ترک تشریفات نیز اگر وجود دارد باید بررسی شود و کارها تا پایان فروردین ماه به صورت امانی انجام شود تا خدمات در مجموعه تعطیل نشود.

وی در بخش دیگری از این جلسه که به جمع بندی بودجه پیشنهادی شهرداری قزوین اختصاص داشت، گفت: درحال حاضر رقم بودجه به بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان رسیده که منطقی نیست، به شخصه پیشنهادم این است که ردیف درآمد پیش فروش و مستغلات شهرداری را کاهش دهیم و رقم کلی بودجه را به ۱۱۵۰ میلیارد تومان برسانیم.

حق شناس تاکید کرد: این گونه کمی بودجه انقباضی تر و به رقم واقعی نزدیک ترمی شود.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط