سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

بودجه سال ۱۴۰۰ به شهرداری قزوین به زودي ابلاغ می شود

طی ۱۰ روز کاری و جلسات فشرده ، بودجه پیشنهادی شهرداری در پارلمان محلی قزوین بررسی شد و در روزهای آینده پس از جمع بندی بودجه سال ۱۴۰۰به شهرداری قزوین ابلاغ می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین با بیان این مطلب در جلسه شورا گفت: پس از جمع بندی موضوعات مطرح شده، بودجه مصوب به شهرداری ابلاغ می شود.

وی همچنین در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی لوایح شهرداری قزوین اختصاص داشت، درمورد وضعیت پارکینگ های سطح شهر بیان کرد: پارکینگ هایی غیر از مراکز تحت نظارت شهرداری قزوین در سطح شهر فعالیت می کنند که باید با حضور تعزیرات، سازمان صمت و شهرداری قزوین جلساتی برای قیمت گذاری و نظارت بر این موضوع تشکیل شود.

داودی در خصوص لایحه واگذاری مرکز دفن پسماند محمد آباد گفت: جمع آوری و ساماندهی پسماند یکی از وظایف ذاتی شهرداری است و نباید دراین خصوص ترک فعل شود .

وی تاکید کرد: شروط ذکر شده در مصوبه تحویل جایگاه پسماند محمدآباد که به صورت یک ماهه و موقت بود در حال پیگیری و اقدام است و مراحل اداری آنها زمان بٓر است.

به گفته داودی ،صرف اینکه این مصوبه زمانش گذشته و شروط هنوز به طور کامل محقق نشده نمی توان گفت که شهرداری نباید هیچ کاری به جایگاه پسماند محمدآباد داشته باشد؛ چراکه یکی از وظایف ذاتی اش ساماندهی پسماند است.

وی همچنین ضمن تبریک به مناسبت روز مهندس، بر ضرورت استفاده از توان متخصصان و مهندسان در آبادانی هرچه بیشتر استان تاکیدکرد و گفت: جامعه مهندسین استان قزوین در سطح کشور جزو برترین هاست به طوریکه از توان فنی و کارشناسی این متخصصان در سطح کشور استفاده می شود.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط