سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲

فرج اله فصیحی رامندی:

کارها در مجتمع پسماند محمدآباد به صورت پیمانی انجام شود

امور مربوطه در مجتمع دفن و پردازش پسماند محمدآباد تا برگزاری مناقصه به صورت پیمانی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی _اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه شورا با اشاره به لایحه ترک تشریفات مناقصه پیرامون انجام خدمات در مجتمع پسماند محمدآباد گفت: ضمن تقدیر از تلاشهای انجام شده شهرداری قزوین در این مجتمع، با موضوع ترک تشریفات مناقصه مخالف هستم؛ چراکه می تواند در آینده مشکل ساز شود.

وی افزود: پیشنهاد می شود تا زمان برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار، کارها در محمدآباد به مدت دو ماه به صورت پیمانی انجام شود.

رییس کمیسیون مالی_اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به تحقق شروط شورا برای تحویل مجتمع پسماند محمدآباد گفت: انتقال سند زمین مجمتع پسماند محمدآباد به نام شهرداری قزوین پروسه ای زمان بٓر بوده و ممکن است، یک سال به طول بیانجامد.

فصیحی رامندی در ادامه جلسه با اشاره به لوایح و نامه های ارسالی شورا و بررسی آنها در کمیسیون مالی اظهار داشت: نامه ای از سوی شهردار قزوین در خصوص ارائه طریق تسویه بدهی های شهرداری به بانک شهر در این کمیسیون بررسی و مقرر شد تا شهرداری نسبت به اجرای مصوبه شورا پیرامون پیگیری قیمت گذاری پروژه ستاره پونک توسط شورای حفظ حقوق بیت المال اقدام و هرچه سریعتر آن را اجرایی کند.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط