سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲

مهدی عبدالرزاقی:

اقدام شهرداري قزوين براي ساماندهی مجتمع پسماند محمدآباد، ارزشمند و قابل تقدير است

به منظور مدیریت صحیح و مطابق با دستورالعملهای زیست_محیطی در مجتمع پسماند محمدآباد، باید برنامه ای جامع و قابل اجرل از سوی شهردای قزوین تدوین و ارائه شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، گفت: از زمان تحویل مجتمع پسماند محمدآباد به شهرداری قزوین، اقدامات ارزشمندی برای ساماندهی اوضاع در این مجتمع توسط مجموعه سازمان مدیریت پسماند شهرداری و معاونت خدمات شهری انجام شده که شایسته تقدیر است.

وی ادامه داد: براي دستيابي به نتايج مطلوب باید در موضوع تعاملات خارج از مجموعه شهرداری و تحقق شروط سه گانه شورا برای دریافت مجتمع پسماند محمدآباد نیز حمایتهايی صورت گیرد.

عبدالرزاقی تاکید کرد: باید طی جلسه ای در کمیسیون خدمات شهری، سازمان پسماند یک برنامه بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت که قابلیت اجرا داشته باشد، در مجتمع پسماند محمدآباد ارائه کند.

وی با بیان اینکه هزینه کردن در مجتمع پسماند محمدآباد به منزله سرمایه گذاری است، گفت: هر میزان که دراین مجموعه هزینه شود قطعا بازگشت سرمایه خواهد داشت و در حوزه محیط زیست کار ارزشمندی خواهد بود.

عبدالرزاقی همچنین خواستار تمدید مجوز مصوبه شورا برای تحقق شروط سه گانه برای تحویل مجتمع پسماند محمدآباد شد و افزود: به منظور پیگیری اقدامات اداری، بهتر است تا پایان شهریور ماه مصوبه شورا تمدید شود تا انتقال سند زمین مجموعه به نام شهرداری قزوین و سایر شروط محقق شود.

نایب رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین خواستار بررسی بیشتر برخی از لوایح در جلسات کمیسیون ها شد و گفت: برخی از لوایح نیازمند بررسی بیشتر است و نباید به صورت دوفوریت در صحن مطرح شود؛ براین اساس باید در جلسات تخصصی کمیسیونها بررسی بیشتری صورت گیرد.
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط