سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

پروژه نسیم شمال رضایت مندی خوبی در بین مردم ایجاد کرده است

اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال برای دو پروژه بلوار آیت اله باریک بین و نسیم شمال اقدامی درست و ارزشمند است؛ چرا که با اجرای فاز اول پروژه نسیم شمال رضایتمندی خوبي در بین مردم ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی
عبدالرزاقی نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه شورابا اشاره به درخواست شهرداری قزوین برای فروش بخشی از سهام بانک شهر برای تکمیل دو پروژه نسیم شمال و بلوار آیت اله باریک بین گفت: این اقدامی درست است؛ چرا که نسیم شمال رضایت خوبی در بین مردم ایجاد کرده است.

وی افزود: برای هریک از اعضا برخی پروژه ها در اولویت است، به عنوان مثال ما سالن های ورزشی داریم که به بهره برداری نرسیده است؛ اما به نظر می رسد با اختصاص این میزان به دو پروژه می توان کارها را تسریع و خدمت خوبی به مردم کرد.

عبدالرزاقی در خصوص لایحه تفکیک پلاک ٥٣، خاطر نشان کرد: اين خصوص جلسات متعددی برگزار شده و در بررسی صورت گرفته به نظر می رسد در شرایط امروز به وسیله این پروژه می توانیم برخي مشكلات مالي را كاهش دهيم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: در طرح تفکیک پلاک ۵۳، ۶ قطعه فضای سبز دیده شده است که می توانیم ۲ قواره از آن را کم کنیم و عرض معابر نیز طبق دفترچه طرح تفضیلی باشد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط