سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۹

با رای اعضای شورای اسلامی شهر قزوین صورت گرفت؛

تصویب تخفیف ۹۰ درصدی اجاره بها به غرفه داران سعدالسلطنه

با رای اعضای شورای اسلامی شهر مقرر شد، غرفه داران سعد السلطنه در سال ۱۴۰۰، مشمول تخفیف۹۰ درصدی در اجاره بها شوند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ در جلسه پایانی شورا در سال جاری، مصوب شد، مطابق لایحه با موضوع تعویق اجاره بهای اماکن استیجاری کلیه واحدهای واقع در سعد السلطنه با بخشودگی ۹۰ درصدی اجاره بها در سال ٩٩ همراه باشند.

این گزارش می افزاید: همچنین در این جلسه مقرر شد، قرارداد اجاره بهای مراکز آموزشی سازمان فرهنگی_ورزشی و اجتماعی شهرداری برای سال ۱۴۰۰، مانند سال ۹۹تمدید شود.

 این‌گزارش خاطرنشان می کند؛ لایحه درخواست افزایش کلیه کدهای درآمدی آتش نشانی به منظور خودکفایی و جبران برخی از هزینه ها و تجهیزات سازمان نیز با موافقت اعضا تصویب شد.

این گزارش حاکی است؛ با در خواست افزایش ۵۰ هزار ریالی ورودی دهکده طبیعت از ۱۰۰ هزار ریال به ۱۵۰ هزار ریال نیز موافقت شد.

توافقات ملکی و واگذاری مازاد خط پروژه در بلوار آزادگان (غیاث آباد ) کوچه باجلان، تهران قدیم و خیابان تبریز نیز مورد موافقت اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرار گرفت.

همچنین در این جلسه، با لایحه‌ درخواست شرکت آب منطقه ای قزوین برای معاوضه ۶ دانگ یک پلاک ثبتی با ۴ قطعه زمین با کاربری فضای سبز واقع در پونک و مینودر موافقت شد.

این گزارش اضافه می کند؛ لایحه فروش سهام بانک شهر به ارزش ٥٠٠ میلیارد ریال و اختصاص آن به اجرای دو پروژه بلوار آیت اله باریک بین و نسیم شمال نیز به تصویب رسید.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط