سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

پیام تبریک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر قزوین به مناسبت اعیاد شعبانیه

حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر و سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین فرارسیدن اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

شعبان، ماه دعا و مناجات با خدا و فرصتی برای تهذیب و آمادگی برای ورود به ضیافت الهی است. این ماه عزیز، مزین به انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت است که با طلوع نورانی شان، روشنی بخش دل ها شده اند.

روز پاسدار یادآور ایثار، مقاومت، عزم و اراده پرورش یافتگان مکتب و اندیشه عاشورایی امام حسین (ع) است، پرچمدارانی که در تحقق اهداف بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گام بر می دارند.  

روز جانباز نماد ایثار و گذشت و مصداق واقعی مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی این جان برکفان عزیز در مکتب بزرگ عاشورا است جانبازان عزیز میهن اسلامی‌ الگوی ماندگار صبر و ایثار ، شهیدان زنده و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، از جمله ذخیره های ماندگار کشورمان هستند.

اینجانبان ضمن تبریک اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، فرارسیدن سالروز ولادت سرور و سالار آزادگان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و پنجم شعبان ولادت امام سجاد (ع) را به همه پاسداران مخلص و جانبازان و ایثارگران گرانقدر و خانواده های معزز آنان و مردم شریف قزوین تبریک عرض کرده و از آستان خداوند قادر متعال برای همگان توفیق روز افزون، سربلندی و سلامتی مسئلت داریم.

حکمت اله داودی
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی
شهردار قزوین

تصاویر مرتبط