سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

در نشر اخبار تقوا و انصاف رعایت شود

خبرنگاران و فعالان عرصه فضای مجازی در تولید و انتشار اخبار انصاف و تقوا را پیشه کار خود كنند.

حکمت اله داودی رییس شوراي اسلامي شهر قزوين در پنجاه و ششمین جلسه شورا، طی سخنانی اظهار داشت: مبارزه با فساد، ظلم و دفاع از حقوق حقه هر شهروندی از اهداف عالیه حکومت اسلامی است و در ۴۲ سال گذشته همواره مورد توجه بوده است و به لطف الهی در زمان مدیریت آيت اله رییسی در قوه قضاییه این عزم و اراده بیشتر شده که جا دارد همین جا از تلاش های کادر قضایی کشور و قضات قدردانی کنم.

وی با اشاره به اتفاقات پیش آمده در چند روز گذشته، افزود: متاسفانه چند روز اخیر برای بنده اتفاقی که به مشکلات تعاونی مسکن کارکنان نیروی انتظامی و مربوط به ۲۳ سال گذشته بود، پیش آمد که بنده و تعدادی از کارکنان، عضوی از هیات مدیره بودیم که هرگونه پاسخگویی طبق اساسنامه برعهده مدیرعامل است و این موضوع هیچگونه ارتباطی به هیات مدیره تعاونی مذکور ندارد.

وی تصریح کرد: بنده ضمن احترام و اعتماد به دستگاه قضایی، رجاء واثق دارم كه طبق قانون و عدالت به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین ضمن گلایه از برخی مسائل مطروحه توسط خبرنگاران و خبرسازان در فضای مجازی گفت: در این فضا اینگونه خبرسازی ها آذهان مردم را مشوش می کند؛ براین اساس توصیه می کنم در تولید و تهیه اخبار تقوا و انصاف را رعایت کنند؛ چراکه موضوع فوق مطلقاً مرتبط با مسئولیت اینجانب در شورای اسلامی شهر قزوین نیست.
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط