سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

حکمت اله داودی،

از تمام ظرفيت شورا و شهرداری برای تحقق شعار امسال استفاده می شود

در راستای تحقق شعار سال، "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" از تمامی ظرفیت اعضای شورا، مدیران شهری و مرکز پژوهش های شورا و شهرداری قزوین استفاده می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در اولین جلسه شورا درسال ۱۴۰۰، ضمن تبریک سال نو، بر ضرورت تحقق شعار امسال در مدیریت شهری تاکید و بیان کرد: توسعه سرمایه گذاری، تولید ساختمان و ارائه راهکارها برای ارتقای خدمات و تولید در مجموعه مدیریت شهری از جمله مواردی است که می تواند در راستای تحقق این شعار مدنظر قرار گیرد.

وي در ادامه با اشاره به شرایط سخت سال گذشته گفت: سال گذشته سال بروز توانایی های ملت ایران در آزمون بزرگ کرونا، هم درمیان مردم و اقدامات جهادی آنان و هم خدمات صادقانه و تلاشهای مضاعف کادر درمان بود.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین ادامه داد: برای مدیریت موضوع بيماري كرونا آنهم با فشار حداکثری دشمن در زمان تحریم، ملت ما، پرستاران، پزشکان، دانشمندان و همه دست اندرکاران کادر درمان با از خودگذشتگی و جانفشانی های خود تجربه بزرگی را به یادگار گذاشتند.

داودی اظهار امیدواری کرد: در سال جدید با برنامه ریزی دقیق تر و تولید واکسن داخلی نسبت به مهار بیماری کرونا و ریشه کن شدن آن اقدام شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تقدیر از تلاش های مدیران شهری در اقدامات ستاد نوروزی اظهار داشت: اقدامات و تلاشهای خوبی در استقبال از بهار در سطح شهر قزوین صورت گرفت و امیدواریم با همکاری و تلاش مضاعف در سال جدید بتوانیم به شهروندان خدمت رسانی کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین ضمن ابراز نگرانی از افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در قزوین، شهروندان را به رعایت پروتکلهای بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات دعوت کرد.

وی همچنین تاکید کرد: در صورت بحرانی تر شدن شرایط جلسات شورا در بستر فضای مجازی تشکیل می شود.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در این جلسه، درگذشت سیدعلی نکویی زهرایی اولین استاندار قزوین را تسليت گفته و از وي به عنوان مدیری با اخلاق و سختکوش و چهره ای انقلابی ياد كرد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط