سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

سیاوش طاهرخانی،

با برنامه های متنوع نوروزی به استقبال قرن جدید رفتیم

شهرداری قزوین با بیش از ۵۰ نوع برنامه فرهنگی و زیباسازی واقدامات موثر عمرانی و ترافیکی به استقبال قرن جدید و نوروز ۱۴۰۰ رفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در اولین جلسه شورا در سال جدید، ضمن تبریک سال نو به مهم ترین اقدامات ستاد نوروزی شهرداری قزوین اشاره و بیان کرد: نوروز امسال طبق دستور ستاد مقابله با کرونا و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برنامه های متنوعی در حوزه سازمان فرهنگی، ورزشی و زیباسازی و تبلیغات محیطی در سطح شهر قزوین انجام شد.

وی افزود: با برگزاری بیش از ۵۰ نوع برنامه فرهنگی، نصب ۶۰ المان نوروزی، کاشت گل و گیاه و ساماندهی معابر شهری و اقدامات موثر ترافیکی و عمرانی به استقبال بهار و قرن جدید رفتیم.

طاهرخانی در ادامه با اشاره به نامکذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی (دامه بركاته) و شعار امسال به نام تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، اظهار امیدواری کرد: بتوانیم تا پایان این دوره‌ شورا، براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و با تاسی از نامگذاری سال، گام‌های بلندی برداریم.

وی با بیان این مطلب که سال جدید، سال انتخابات است، افزود: تلاش می کنیم، این موضوع هیچ تاثیری بر خدمات رسانی به مردم نگذارد و شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم.

شهردار قزوین در بخش دیگری از سخنانش به بخش بودجه مصوب شهرداری قزوین در سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: ارزیابی عملکرد سازمان ها در دستور کار بودجه ۱۴۰۰ بود که با تصویب این بودجه و رهنمودهای اعضای شورا تغییراتی در بودجه سال جدید ایجاد شد که امیدواریم منشا خیر و برکت باشد و سالی پر از رونق و امید را پیش رو داشته باشیم.

وی همچنین به شرایط سخت سال ۹۹ در مدیریت شهری قزوین اشاره کرد و گفت: در سال گذشته در شهرداری قزوین توجه به گام دوم انقلاب اسلامي و منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال در راستای خدمت رسانی به شهروندان مد نظربود و با حمایتهای شورای اسلامی شهر اقدامات بسیار خوبی انجام شد.
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط