سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

احد چگینی،

ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی تا پایان دوره پنجم شوراها

تعدادی از پروزه های عمرانی نیمه تمام که در این دوره از شوراها آغاز شده است باید تا پایان دوره پنجم شورا به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین، در اولین جلسه شورا در سال جدید که با حضور شهردار و مدیران شهری قزوین برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در ایام نوروز، گفت: شهر قزوین با گذشته فاخر و شان و منزلتی که دارد هر اقدامی که در آن صورت گیرد بازهم ناچیز است، اما از تلاشهای شبانه روزی تیم مدیریت شهری و شورا تشکر می کنم چراکه این تلاشها برکسی پوشیده نیست.

وی افزود: امسال سال آخر شورای پنجم است و از نیمه دوم امسال شوراهای جدید بر سر کار می آیند و بخش عمده اجرای بودجه به شورای ششم موکول خواهد شد.

احد چگینی گفت: از شهردار قزوین می خواهیم تا در زمان باقیمانده از شورای پنجم، نسبت به تکمیل پروزه های نیمه تمام که به نوعی به نام این دوره از شوراها ثبت شده است، اقدام کند.

وی تصریح کرد: پروژ ه های بوستان بانوان، پل یادگار امام(ره)، بلوار آیت اله باریک بین (کمربندی شرق) و ادامه بهسازی محور نسیم شمال از جمله پروژه های مهمی هستند که لازم است تا قبل از شهریور ماه و با تزریق مالی به موقع به پایان برسد.

احد چگینی در ادامه سخنانش همچنین خواستار اخذ مجوز انتشارات به نام شهرداری قزوین شد و گفت: با توجه به نیاز سنجی به عمل آمده این اقدام می تواند کاهش هزینه ها و صرفه جویی اقتصادی در پی داشته باشد و منابع مالی هم به شهرداری تزریق کند.

وی همچنین خواستار توجه به حوزه های زیرساختی از جمله فیبر نوری شد و گفت: در دوره های گذشته شورا دراین حوزه اقدامات وسیع تری انجام شده بود و باید طرح مطالعات آبهای سطحی نیز عملیاتی شود.

احد چگینی در پایان سخنانش تاکید کرد: باید در سال جدید از ظرفیت مرکز پژوهشهای شورا و شهرداری قزوین و استفاده از توان کارشناسی آن در حل مشکلات به معنای واقعی بهره مند شویم.
 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط