سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

مهدیه سادات قافله باشی،

کارگروه فضای مجازی در شهرداری قزوین تشكيل شود

فضای مجازی بستر تاثیرگذاری برای اجرا و نمود برنامه های مختلف است و لازم است تا در شهرداری قزوین یک کارگروه فضای مجازی شکل گیرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدیه سادات قافله باشی رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پارلمان محلی قزوین دراولین جلسه شورا درسال جدید که با حضور شهردار و مدیران شهری برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک سال نو و آغاز بهار اظهار داشت: بهار نشانه امید به روزها و سالی بهتر است و امیدواریم شروع قرن جدید شاهد اتفاقات خوب از جمله مهار و ریشه کنی بیماری کرونا باشیم.

وی با اشاره به اقدامات خوب و نشاط آور ستاد نوروزی شهرداری قزوین در استقبال از بهار، اظهار امیدواری کرد: با رفع محدودیت ها و مهار کرونا بتوانیم درسالهای آینده شور و نشاط بیشتری را با اجرای برنامه های مختلف همانگونه که در دو سال ابتدای شورای پنجم داشتیم به شهر بازگردانیم.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین، در ادامه سخنانش تاکید کرد: شورای پنجم در حوزه اقدامات فرهنگی خوب عمل کرد و شاهد اقدامات میدانی به خصوص در دو سال ابتدای این شورا در این حوزه بودیم به طوریکه شهروندان در کنار هم و مجموعه شهرداری نوروز را جشن گرفتند.

به گفته وی، متاسفانه بیماری کرونا علی رغم اینکه نفس انسانها و شهروندان را گرفت باعث شد تا نفس شهر هم گرفته شود.

دبیر شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه، ضمن قدردانی از تلاش های مدیران شهری در اجرای برنامه های نوروزی گفت: از پرسنل سازمان های محتلف شهرداري که بدون تعطیلی و وقفه در خدمت رسانی، فعال بودند تشکر می کنم.

وی در بخش دیگری از سخنانش، بر لزوم تشکیل کارگروه ویژه فضای مجازی در شهرداری قزوین تاکید کرد و گفت: فضای مجازی بستری تاثیرگذار و پرکاربرد است که باید به آن بیشتر توجه شود.

به گفته قافله باشی استفاده از صفحات پربازدید و نمایش برنامه های مختلف در شرایطی که کرونا بر جهان حاکم شده، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی ادامه داد: ارتباط شهروندان با عروسک های نوروزی و کاروان عمو نوروز باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی میان شهروندان شده بود و علی رغم اینکه برای دومین سال جشنواره تخم مرغ ها و تمرکز المان ها را نداشتیم اما شاهد اتفاقات خوبی در شهر بودیم.

این عضو شورا همچنین به پیوستن قزوین به رویداد جهانی ساعت زمین هم اشاره و بیان کرد: این موضوع اتفاق خوبی است حتی اگر چراغ ها نمادین خاموش شود؛ اما باید روی این موضوع مانور بیشتری صورت گیرد.

وی تصریح کرد: تلاشهای خوبی برای مجموعه های گردشگری قزوین از جمله حمام قجر و سرای سعدالسلطنه شکل گرفته و باعث استقبال شهروندان نیز علی رغم همه محدودیت ها در پذیرش مسافر و میهمان شده است که از تمامی مدیران و كاركنان زحمتکش در این حوزه نیز قدردانی می شود.

دبیر شورای اسلامی شهر قزوین ضمن تشکر از سازمان پارکها برای تامین روشنایی بوستانهای شهر گفت: در این حوزه شاهد اقدامات خوبی بودیم که قابل تقدیر است؛ چراکه همیشه فضای تاریک بوستانها، محلی برای آسیبهای اجتماعی بوده و با تامین روشنایی این مشکلات برطرف خواهد شد.

قافله باشی همچنین در پایان سخنانش، خواستار توجه به تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی از جمله بوستان بانوان، خانه تأتر، گذر فرهنگ و هنر و المان میدان مینودر در ۶ ماه ابتدای امسال شد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط