سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۱۷

فرج اله فصیحی رامندی،

ساختمان نیمه کاره شهرداری در سال جاری تکمیل شود

به منظور صرفه جویی در هزینه ها روان سازی خدمات، دسترسی آسان مردم به مدیریت شهری، باید ساختمان نیمه کاره شهرداری هرچه سریع تر تکمیل شود

فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی_ اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین در اولین جلسه شورا در سال ۱۴۰۰، ضمن تبریک سال نو، اقدامات انجام شده در ستاد نوروزی شهرداری قزوین را مثبت ارزیابی کرد.

وی همچنین خواستار ارتقای سرمایه گذاری در شهر قزوین شد و گفت: در گذشته چند کار سرمایه گذاری مانند برج تجارت، پارکینگ خیابان شهرداری و احداث پارک رباتیک در شهر انجام و نیمه کاره رها شده است که باید در این ۶ ماه باقیمانده از شورای پنجم به نتیجه برسد و تعیین تکلیف شود.

فصیحی رامندی ادامه داد: گرچه سرمایه گذاری ها در گذشته دارای اشکالاتی بوده است؛ اما معتقدم باید در این حوزه کارها و اقدامات گسترده تری انجام و این عرصه فعال تر شود، استدلال اینکه چون سرمایه گذاری در گذشته اشکال داشته، پس ما سرمایه گذاری نکنیم، صحیح نیست.

این عضو شورا در ادامه سخنانش تاکید کرد: آقای شهردار؛ این حقِ هر جریان سیاسی است که نیروهای همسوی خود را انتخاب کند، ليکن باید توانایی لازم را داشته باشند، از سوی دیگر نباید نیروهای با تجربه قبل را هرز داد، بلكه باید از نیروهای باتجربه و باسابقه که از مسئولیت کنارگذاشته شده اند در مدیرت شهری استفاده شود.

رییس کمیسیون مالی_ اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین، همچنین بر ضرورت تکمیل ساختمان نیمه کاره شهرداری تاکید کرد و گفت: درحال حاضر بیش از ۱۵ ساختمان پراکنده تحت مدیریت شهرداری و سازمانهای مرتبط آن وجود دارد که می توان با فروش چند ساختمان و تامین مالی، ساختمان نیمه کاره شهرداری را تکمیل کرد.

وی تصریح کرد: در صورت تکمیل این پروژه، در بسیاری از هزینه ها از جمله انرژی و نیروی انسانی، نگهبانی و... صرفه جویی خواهد شد؛ براین اساس باید این موضوع در دستور کار شهرداری قرار گیرد.
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط