سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین:

عدم تصمیم گیری به موقع لوایح به منافع شهر و شهروندان ضرر می رساند

عدم تصمیم گیری به موقع در مورد برخی لوایح شهرداری قزوین، باعث ضرر و آسیب به منافع شهر و شهروندان می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین در دومین جلسه شورا در سال جاری که به صورت مجازی برگزار شد، پیرامون لایحه واگذاری پروژه بادامستان، گفت: شهریور ماه سال گذشته لایحه ای مبنی بر فروش و واگذاری این پروژه به مبلغ ۵۷ میلیارد تومان به صحن شورا ارائه شد که به دلیل برخی مخالفت ها این موضوع محقق نشد.

وی ادامه داد: اکنون با گذشت بیش از۶ ماه و افزایش میزان بدهی های شهرداری به بانک شهر و افزوده شدن سود جرایم تنها با ۴ میلیارد تومان افزایش در رقم واگذاری، این لایحه به شورا ارائه شده که درقبال افزوده شدن میزان بدهی ها ناچیز است.

وی با بیان اینکه بررسی و تصویب به موقع این قبیل لوایح از آسیب به شهر و شهروندان جلوگیری می کند، خواستار ارائه گزارش دقیق میزان بدهی های شهرداری قزوین و سود جرایم طی ماههای گذشته تاکنون شد.

این عضو شورا تاکید کرد: بنده به دنبال حفظ حقوق و منافع شهر و شهروندان هستم؛ چراکه با مخالفت و عدم تصمیم گیری درست در فروش و واگذاری پروژه های ستاره پونک، الهیه و بادامستان ضرر و زیان زیادی به شهر و شهروندان وارد شده است.

به گفته وی، جایز نیست حتی یک روز هم برای پرداخت بدهی های شهرداری تعلل کرد، بنابراین با این لایحه شهرداری موافقت می کنم.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط