سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۴

رییس پارلمان محلی قزوین خبر داد؛

تصویب لایحه تهاتر و واگذاری پروژه بادامستان

به منظور پرداخت بخشی از بدهی های شهرداری قزوین، لایحه تهاتر مطالبات و تسهیلات دریافتی مربوط به پروژه حکم آباد با پروژه بادامستان تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه مجازی شورا، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: لایحه شهرداری قزوین پیرامون واگذاری پروژه بادامستان به شرکت شهرآتیه به مبلغ ۶۱ میلیارد تومان در خصوص تهاتر مطالبات و تسهیلات دریافتی مربوط به پروژه حکم آباد با پروژه موسوم به بادامستان در قالب سه بخش انجام خواهد شد.

وی افزود: ۱۷ میلیارد تومان این مبلغ به صورت نقدی و بخش دوم به صورت تسویه سه فقره تسهیلات دریافتی از بانک شهر به نام شرکت عمران آذرستان و بخش سوم نیز از طریق تسویه مطالبات حاصل از صورت وضعیت، مالیات برارزش افزوده و ... انجام می شود.

داودی با بیان اینکه ضرورت دارد هرچه سریعتر بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر پرداخت شود، تاکید کرد: سال گذشته پروژه بادامستان پس از انجام کار کارشناسی سه بار به مزایده گذاشته شد؛ اما به دلیل نبود خریدار فروش این پروژه مسکوت ماند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه این جلسه، به لایجه ابلاغ شیوه نامه جدید سرمایه گذاری و مشارکت هاي مردمي شهرداری های کشور اشاره کرد و گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه و یکپارچگی در نحوه سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری های کشور این شیوه نامه تبیین و تنظیم شده است که اعضای شورا می توانند حتی پس از تصویب این شیوه نامه نظرات و نکات خود را اعلام کرده تا جهت تغییرات به وزارت کشور پیشنهاد شود.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط