یکشنبه ۱۴۰۰/۰۱/۲۹

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار قزوین به مناسبت روز ملی ارتش

حکمت اله داودی، رییس شورای اسلامی شهر وسیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین در پیامی فرارسیدن بیست و نهم فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی را تبریک گفتند.به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

 ۲۹ فروردین ماه روزیست که ارتش بیدار و قهرمان ایران به ندای امام و رهبر فرزانه خود لبیک گفت و با پیوستن به مردم مبارز، پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را برای ملت ایران به ارمغان آورد و این روز را در تقویم کشور به نام ارتش جمهوری اسلامی ایران مزین کردند.

صیادها، بابایی‌ها، دوران‌ها، کشوری‌ها و … همه الگوهایی از تعهد، تواضع، فداکاری و گریختن از نام و نشان، برای نسل جوان و انقلابی ما هستند که امروز بیش از هر زمان به این روحیه و ارزش‌ها برای «قوی شدن» و عبور از یک گردنه تاریخی و جنگی تمام عیار ترکیبی و مدرن به آن نیاز داریم. امروز اقتدار ارتش یکی از ارکان مهم تحقق راهبرد ایران قوی است که آسایش و پیشرفت را برای این مرز و بوم به ارمغان خواهد آورد.

بالندگی و شکوه ایران بزرگ بی‌تردید بدون اقتدار و توانمندی عزیزانی که از کیان کشور حراست می‌کنند ممکن نیست. قدردان آنان هستیم و امیدواریم همچون همیشه در انجام مسئولیت‌ خطیر خود موفق باشند.

اینجانبان ضمن تبریک روز ارتش به محضر فرماندهی معظم کل قوا و همه دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران، یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس به ویژه سرداران و امیران ارتش را گرامی می داریم و از درگاه خداوند منان، توفیق خدمت در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای همه برادرانمان در ارتش جمهوری اسلامی ایران خواستاریم.

حکمت اله داودی
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی
شهردار قزوین

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط