سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

داودی،

اختصاص اعتبار برای تکمیل پروژه های نیمه تمام

:برخی از پروژه های مهم عمرانی که پیشرفت ۸۰ درصدی دارد، با اختصاص اعتبار تکمیل می شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهر قزوین در سومین جلسه شورا که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به درخواست شرکت عمران و راه سازی و شرکت ملی ساختمان و نحوه قرارداد منعقده فی مابین، با لایحه شهرداری مبنی بر پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال به پروژه های قابل افتتاح عمرانی از قبیل پارک بانوان، تئاتر شهر، پارک پونک و پل یادگارامام(ره) موافقت شد.

وی با بیان اینکه تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت است، افزود: برخی از پروژه های مهم عمرانی در شورای پنجم آغاز شد و درحال حاضر پیشرفت ۸۰ درصدی دارند و باید با تزریق اعتبار تکمیل شود.

به گفته وی، همچنین مقرر شد برای اختصاص زمین در قبال تهاتر تا سقف مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال جهت تکمیل پروژه های مذکور اقدام شود.

داودی همچنین در ادامه سخنانش در خصوص مغایرت اعلامی مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی در سال جدید گفت: با توجه به افزایش بی سابقه قطعات و لوازم یدکی خودرو و تورم، افزایش قیمت ها در مصوبه شورا منطقی بوده است.

وی تاکید کرد: رانندگان تاکسی یکی از اقشار زحمتکش جامعه هستند که در این شرایط کرونا در فشار اقتصادی و مضیقه هستند و باید مورد حمایت قرار گیرند.
 
پایان پیام/

تصاویر مرتبط