سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

دقیقی:

فروش سهام بانک شهر در زمان مناسب به نفع شهروندان بود

درسال گذشته که لایحه فروش بخشی از سهام بانک شهر و تکمیل پروژه های نیمه کاره عمرانی مطرح شد، باید به تصویب می رسید تا شهر و شهروندان متضرر نشوند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: درسال گذشته با لایحه فروش بخشی از سهام بانک شهر در شورا مخالفت شد، در حالیکه اگر به تصویب می رسید بخش عمده ای از پروژه های نیمه کاره تکمیل می شد.

وی ادامه داد : درحال حاضر اگر این لایحه به انجام برسد با توجه به روند اُفت شاخص سهام در بازار بورس باید برای ۵۰ میلیارد تومان، حداقل ۱۰ میلیون سهم بیشتری را بفروشیم درحالی که در سال گذشته اگر تصویب می شد، سهم کمتری می فروختیم.

وی تاکید کرد: به هرحال تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی برای ما مهم است؛ بنابراین با لایحه تخصیص اعتبار فروش سهام بانک شهر برای تکمیل پروژه های نیمه تمام موافق هستم گرچه اگر در زمان خود انجام می شد ضرر و خسارت کمتری را شاهد بودیم .

وی در بخش ديگري از سخنانش گفت: مغایرتهای اعلامی مصوبات شورا ازسوی فرمانداری قزوین بسیار زیاد است و باید برای رفع ابهامات و حل مسایل جلسه ای مشترک برگزار شود.
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط