شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

صدور پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهرو شهردار قزوین به مناسبت گرامیداشت روز کارگر

حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهرو سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین در پیامی روز جهانی کارگر را بر تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

کارگران، بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی شک همه پیشرفتهای حاصل در مسیر زندگی، نشأت گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه ورزی است و در هر جامعه ای که از فرصت اندیشه و بازوی هنرمند کارگران بهتر استفاده شود؛ توسعه و پیشرفت رونقی دوچندان خواهد یافت.

۱۱ اردیبهشت ماه برابر با روز نخست ماه می، در همه جهان به یاد کارگران گرامی داشته می‌شود. امسال را در کشور ما، مقام معظم رهبری به عنوان سال( تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها) نام نهاده‌اند. امیدواریم با تصمیمات موثر سطوح عالی حاکمیت در پشتیبانی و مانع زدایی‌ها از تولید، شاهد بهبود معیشت کارگران و همچنین بهبود اقتصاد کشور باشیم.

 اگر قزوین شهری پاکيزه است و از زندگی در آن لذت می‌بریم، اگر سرانه فضای سبز آن به ازای هر شهروند در داخل محدوده و حریم به نسبت گذشته بسیار بالاتر است و اگر پیشرفت و توسعه زیرساخت های عمرانی و ناوگان حمل و نقل موجب سهولت در زندگی و حمل و نقل شهری شده است و هنوز هم بسیار فضای گسترش دارد، همه حاصل زحمات شبانه‌روزی کارگران عزیز همکارمان در شهرداری قزوین است.

البته امسال نیز این مناسبت را در میانه بحران فراگیر جهانی در حالی گرامی می داریم که بحران شیوع ویروس کرونا نه تنها عرصه را بر نَفَس ها و جانها بلکه بر معیشت بسیاری از کارگران و دیگر اقشار آسیب پذیر در سراسر جهان تنگ کرده است؛ همان زحمتکشانی که به فرمایش معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، حیات ملت ها مرهون کار و تلاش آنهاست.

اینجانبان روز جهانی کار و کارگر را به کارگران کشور از جمله کارگران شاغل در شهرداری قزوین تبریک عرض می نماییم.

حکمت اله داودی
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی
شهردار قزوین

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط