پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۶

رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

در شورای پنجم اجرای پروژه های زیرساختی رقم خورد

در راستای خدمت رسانی به شهروندان، پروژه های عمرانی زیرساختی در شورای پنجم اجرایی شد که شاید کمتر به آنها پرداخته شده بود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در آيین بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های شاخص شهرداری قزوین با محوریت توسعه فضای سبز شهری در هفته ملی شوراها، با بیان این مطلب، گفت: ۲۲ سال از تشکیل نهاد شوراها میگذرد و روز به روز این درخت تنومندتر می شود.

وی با تاکید براینکه شوراها و مدیریت شهری بار سنگینی را از روی دوش دولت برداشته است، تاکید کرد: باید اختیارات بیشتری به نهاد شورا واگذار شود تا در همه بخشهای عمرانی، خدماتی، اجتماعی و سلامت خدمات و اقدامات ارزشمندی را به شهروندان ارائه کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین به اقدامات و پروژه های زیرساختی اجرا شده در شورای پنجم اشاره کرد وگفت: یکی از پروژه های مهم و شاخص، پروژه کمربندی آيت اله باریک بین است که امیدواریم با تلاش شبانه روزی تا پایان دوره شورای پنجم تکمیل و مورد بهره برداری شهروندان قرار گیرد.

داودی تصریح کرد: این پروژه از شورای پنجم برای شهر قزوین به یادگار خواهد ماند.

وی به سایر پروژه های شاخص شهرداری قزوین اشاره و بیان کرد: احداث بوستان بزرگ بانوان در منطقه جنوب شهر و سالن تئاتر شهر از مهم ترین پروژه هایی است که در شورای پنجم و باتلاش مجموعه مدیریت شهری درحال اجرا است که امیدواریم تا پایان این دوره از شوراهابه سرانجام برسد.

داودی در پایان سخنانش از تلاشهای شهردار قزوین و مدیران شهری در راستای انجام و اجرای این پروژه ها قدردانی کرد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط