جمعه ۱۴۰۰/۰۲/۱۷

صدور پیام مشترک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار قزوین به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس

حکمت اله داودی رییس شورای اسلامی شهرو سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین با تاکید بر اهمیت مساله "فلسطین" برای مسلمانان جهان پیامی را به مناسبت فرا رسیدن این روز صادر کردند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

 یکی از تدابیر دور اندیشانه امام راحل(ره) نام گذاری چنین روزی به نام قدس عزیز بود، روزی که هم فریادگر آزادی است و هم نمادی از وحدت و اشتراک مسلمین جهان.

مسئله ی فلسطین، مسئله ای مهم و اهمیت دار در جهان است که همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان از گذشته تا به امروز نگاه ویژه به این موضوع داشتند. پیام روز جهانی قدس پیام وحدت، انسجام و قیام مسلمانان در برابر ظلم، تجاوز و اشغالگری مستکبران است.

روز جهانی قدس امسال را در شرایطی برگزار کردیم که به واسطه شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مردم، امکان برگزاری حضوری این مراسم در دفاع از حقوق مردم فلسطین به صورت راهپیمایی ها و تجمعات پرشکوه مردمی فراهم نبود، اما ملت غیور ایران اسلامی با گرامیداشت یاد بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و شهدای جبهه مقاومت به خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی وحدت خود را حفظ و همه با هم از رهنمون‌های مدبرانه مقام معظم رهبری(مدظله عالی)،استفاده وافی خواهیم داشت.

اینجانبان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا، امروز نیز پس از سالها همچنان بر باور امام و مقتدایمان ایستاده ایم و همراه مردم غیور قزوین برای دفاع از مظلومان جهان به عرصه نبرد می آییم تا اشغال یک کشور و چپاول یک سرزمین رنگ حقیقت به خود نگیرد.امید داریم با همبستگی دولتها و ملتهای جهان شاهد آزادی قدس عزیز باشیم.
 
چراغ حیات ملت های آزاده جهان همواره پرفروغ باد.

حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط