سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۱

تصویب چهار لایحه در جلسه مجازی شورای اسلامی شهر قزوین

نمایندگان مردم در پارلمان محلی قزوین در پنجمین جلسه شورا در سال جاری، با بررسی لوایح و نامه های ارسالی شهرداری قزوین چهار لایحه را به تصویب رساندند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ در پنجمین جلسه شورا در سال جاری که به صورت مجازی برگزار شد، لایحه شهرداری پیرامون تامین مالی پروژه کمربندی آیت اله باریک بین و تسریع درانجام پروژه های در دست اقدام، نسبت به افزایش حق الزحمه پیمانکار از ۶۰ درصد اراضی قابل تهاتر‌و نحوه پرداخت به ۸۰ درصد غیرنقدی و ۲۰ درصد نقد و با نظر کارشناسی بررسی و این لایحه با شروط واگذاری زمینهای مورد نظر با انجام مزایده و تهاتر در بازه زمانی ۶ ماهه و در نظر گرفتن تهاتر صرفاً برای پروژه کمربندی آیت اله باریک بین به تصویب رسید.

براساس این گزارش؛ لایحه افزایش ۲۰ درصدی سرانه اتباع خارجي و گزارش حسابرسی سازمانهای آتش نشانی، فناوری اطلاعات، تاکسیرانی، اتوبوسرانی، میادین و دانشگاه علمی_ کاربردی، درسال ۹۸ بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین در این جلسه، لایحه کاهش مبلغ اجاره بهای پرداختی توسط پیمانکاران پارکینگ های عمومی سطح شهر با توجه به کاهش درآمد در شرایط کرونا مورد موافقت اعضای شورای اسلامی شهر قزوین قرارگرفت.

این گزارش می افزاید؛ مغایرتهای اعلامی مصوبات شورا از سوی فرمانداری قزوین دراین جلسه بررسی و در مورد آنها تصمیم گیری شد.
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط