چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۲

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار قزوین به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر و سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان به خصوص مردم شریف قزوین تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوین؛ متن پیام به شرح زیر است:

‌بسم الله الرحمن الرحیم

اَسْئَلُکَ بِحَقِّ هذَا الْیَومِ الَّذى جَعَلْتَهُ لِلْمُسْلِمینَ عیداً وَلِمُحَمَّدٍ صَلَّى اللّهُ عَلَیْهِ وَ الِهِ ذُخْراً وَشَرَفاً وَ کرامتا وَ مَزِیْداً اَنْ تُصَلِّىَ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ

 ماه ضیافت الهی به پایان رسید و بندگان خالص خدای رحمان، در پایان این ضیافت سرشار از رحمت و خودسازی، یک ماه عبادت عارفانه و روزه داری خالصانه خویش به درگاه ذات اقدس الهی را جشن گرفته و در فضای معنوی و مطهر ذکر «اللهم اهل الکبریاء و العظمه» به استقبال عید خجسته فطر می روند.

عید خجسته فطر، عید غلبه بر طاغوت نفس و مهار خواهش‌های پست نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است که در پرتو بندگی خالصانه خدای سبحان در ماه صیام و شبهای بابرکت قدر حاصل آمده و حرکت به سمت سعادت و رستگاری را نوید می دهد.
 
امید داریم که به ميمنت اين عيد سراسر مهر و‌ رحمت و در پرتو طاعت ها و عبادت های ماه مبارك رمضان، امت اسلامی بيش از پيش در مسير كمال و تعالی انسانی گام بردارند و شاهد همبستگی بيشتر مسلمانان و گسترش صلح و ثبات در سراسر جهان باشيم.

فرا رسيدن اين عيد سعيد و فرخنده را به تمامی مسلمانان جهان بويژه مردم مومن و شريف قزوین تبریک و تهنيت عرض می نمايیم و از درگاه ايزد منان قبولی طاعات و عبادات همه عزيزان در ماه مبارک رمضان و رحمت و مغفرت واسعه مسألت داریم.

حکمت اله داودی
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین

سیاوش طاهرخانی
شهردار قزوین
 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط