سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۱

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست و سخنگوی پارلمان محلی قزوین:

جابه جایی پرسنل در شهرداری براساس شایستگی باشد

برخی جابه جایی های پرسنل شهرداری قزوین براساس شایستگی نبوده و باید به این موضوع توجه بیشتری شود.

سیده منیره قوامی، رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست و سخنگوی پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: اخیراً برخی جابه جایی پرسنل در شهرداری قزوین براساس سلیقه و مصلحت اندیشی های سیاسی بوده است که این گونه اقدامات باعث ایجاد نارضایتی پرسنل در پایان دوره شوراي پنجم خواهد شد.

وی ادامه داد: این رفتارها پیامدهای منفی درپی خواهد داشت و لازم است تا برای این موضوع فکری شود.

قوامی در بخش دیگری از این جلسه در تذکری خواستار اجرای دقیق مصوبات شورا توسط شهرداری شد و گفت: در خصوص طرح ساماندهی و زیباسازی کانال آب مادر مقرر شد تا فاز اول اجرایی شود و اگر مورد رضایت شهروندان قرار گرفت، فازهای بعدی انجام شود؛ اما متأسفانه شهرداری برای فازهای دوم و سوم نیز تجهیزات خریداری کرده و مناقصه پیمانکار نیز برگزار شده است.

به گفته سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین، اگر نظر و مصوبه شورا برای شهرداری اهمیتی ندارد، پس چرا در مصوبات شروط گذاشته می شود؟ آیا نباید شهرداری به مصوبات شورا احترام بگذارد و پایبند به آنها باشد؟.

وی همچنین در خصوص تهاتر زمین برای تامین مالی پروژه ها با پیمانکاران گفت: در صورتیکه برای تامین مالی پروژه ها، املاک برای تهاتر با قیمت پایین به پیمانکاران واگذار می شود و شهرداری متضرر می شود که درست نیست، اما با لایحه شهرداری برای تامین مالی پروژه کمربندی آیت الله باریک بین و تهاتر زمین با پیمانکار موافق هستم.
 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط