سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۸

حکمت اله داودی:

ضرورت بازنگری در طرح اصلاح هندسی پل راه آهن

طرح اصلاح هندسی پل راه آهن باید در کمیته فنی مورد بررسی دقیق، کارشناسی و بازنگری قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستورکار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، طی سخنانی پیرامون لایحه اصلاح هندسی و احداث دوربرگردان روی پل راه آهن گفت: با توجه به اعتبار ۴ میلیارد تومانی در نظرگرفته شده برای این پروژه به نظر می رسد باید بررسی های کارشناسی بیشتر ی در این خصوص صورت گیرد.

وی افزود: ایجاد دوربرگردان روی این پل و تغییرات در آن باید بررسی کارشناسی و دقیق شود و اگر قرار است تغییراتی در طرح صورت گیرد، منطقی و کارشناسی شده اجرایی شود.

داودی در بخش دیگر ی از این جلسه که به بررسی لایحه توافقات در طرح تعریض خیابان اسدآبادی اختصاص داشت، گفت: لازم است تا شهرداری قزوین یک لایحه ویژه و کلی برای پلاکهای واقع در این طرح به شورا ارائه دهد تا دراین خصوص تصمیم گیری شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به مدیر و كاركنان روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مدير روابط عمومی شهرداري، معاونتها، مناطق و سازمان هاي شهرداري تبریک گفت و از زحمات و تلاشهای آنان در امر اطلاع رسانی تقدیر کرد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ابتدای این جلسه به مناسبتهای تقویمی از جمله روز موزه و میراث فرهنگی اشاره و اظهار امیدواری کرد: ارتباط میان شهرداری و میراث فرهنگی در راستای استفاده از ظرفیتهای استان و شهر قزوین و معرفی آن به کشور تداوم یابد.

وی همچنین با توجه به شیوع بیماری کرونا در جامعه بار دیگر بر لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی از سوی شهروندان تاکید کرد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط