سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۸

فرج اله فصیحی رامندی،

محوطه ایستگاه راه آهن قزوین بهسازی شود

بهسازی و مناسب سازی محوطه ایستگاه راه آهن قزوین خصوصا مسیر عبور خط دوم ضروري است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی_ اقتصادی پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: وضعیت محوطه و فضای ایستگاه راه آهن شهر قزوین اصلا مناسب نیست و باید تدبیری در این خصوص اندیشیده شود؛ افراد مسن و میانسال برای عبور به خط دوم راه آهن باید پله های غیر اصولی و غیرفنی را بپیمایند كه برای حل این معضل نصب پله برقی یک ضرورت است.

وی افزود: درخواست دارم تا از طریق شورا مکاتباتی با راه آهن شمالغرب صورت گیرد تا در راستای فضاسازی محوطه و بهسازی زیرگذر ایستگاه راه آهن قزوین اقداماتی انجام شود.

فصیحی رامندی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم تایید شورا در طراحی پروژه ها تاکید کرد و افزود: لازم است تا شورای شهر از طرح ها و پروژه ها، قبل از اجرای آنها آگاهی و اطلاع یابد و هرگونه طرح برای اجرای پروژه های عمرانی باید به تایید ، بررسی و تصویب شورا برسد.

به گفته وی شهرداری قزوین باید مکلف شود تا قبل از اجرای هرگونه طرحی آنها را برای بررسی و تایید به شورا ارائه دهد.

فصیحی رامندی تصریح کرد: اگر این موضوع محقق نشود، همانند گذشته در برخی موارد شاهد اجرای پروژه های مشکل دار خواهیم بود و شورا درمقابل عمل انجام شده قرار خواهد گرفت.
 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط