سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۲۸

محسن حق شناس،

نیاز های اصلی و مطالبات جدی مردمی در اجرای پروژه ها مد نظر قرار گیرد

احداث دوربرگردان و اصلاحات هندسی در پل راه آهن در اولویت اول اقدامات این منطقه نیست و باید نیازهای اصلی تر مردم در اولویت قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محسن حق شناس عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستورکاربررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، با اشاره به لایحه احداث دوربرگردان در پل راه آهن اظهار داشت: اصل این طرح با توجه به موضوعات اجتماعی و توانمندسازی مورد قبول است؛ اما در این منطقه این طرح در اولویت نیست.

وی افزود: به شخصه اعتقاد دارم با توجه به توازن و نگاه شهری، اجرای این پروژه اولویت اول مردم منطقه راه آهن نیست.

به گفته حق شناس، مردم منطقه راه آهن و خیابان اصفهان شایسته توجه بیشتر و رسیدگی و ارائه خدمات بهتر مدیریت شهری هستند و باید فاصله خدمات در این منطقه را با سایر مناطق مرفه قزوین کم کرد و عدالت در ارائه خدمات را برای آنان به ارمغان آورد .

وي ادامه داد: از طرف دیگر با توجه به بازدیدها و ملاقات مردمی، پروژه مذکور حتی یک بار هم توسط مردم منطقه مطالبه نشده‌ است؛ بنابراین شاید از منظر معاونت ترافیک در طرح TOD اولویت دارد اما از منظر مردم دراولویت اول نیست.

وی تاکید کرد: می توان با جابه جایی، اعتبار این پروژه را برای کارهای در اولویت منطقه راه آهن و رفع محرومیت از این خطه شهر هزینه کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین درخصوص قطع درختان در اراضی عظیم زاده نیز خواستار پاسخگویی شهرداری قزوین شد و گفت: بارها این موضوع را از شهرداری مطالبه داشته ام اما تاکنون پاسخی دریافت نشده است.

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط