سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۰۴

رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

شورای پنجم به حوزه مساجد و اقامه نماز توجه ویژه ای دارد

تخصیص سالیانه اعتبارات به مساجد شهر قزوین نشان از توجه و اهمیت شورای پنجم به امر اقامه نماز و مسائل مذهبی و فرهنگی دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستورکار بررسی لوایح شهرداری قزوین و با حضور رییس ستاد اقامه نماز استان برگزار شد، گفت: سالیانه در ارتباط با موضوعات نماز از اعتبارات سازمان فرهنگی و ورزشی بیش از دو میلیارد تومان به مساجد شهر قزوین اختصاص یافته که نشان از توجه مجموعه مديريت شهري به موضوع نماز و کارکرد مساجد دارد.

وی افزود: آنچه در توان مجموعه شورا و شهرداری بوده این است که بتوانیم در خصوص انتظارات و درخواستهای ستاد اقامه نماز خدمات خوبی را ارائه دهیم.

داودی در ادامه جلسه، با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی تعرفه تاکسی در شهر قزوین اظهار داشت: از تاریخ اول خرداد ماه کرایه تاکسی در قروین ۳۰ درصد افزایش یافته است.

وی تاکید کرد: به دلیل افزایش قیمت لوازم یدکی و مصرفی خودرو پیگیری شده تا در آینده نيز ۱٢ درصد بر کرایه تاکسی های شهر قزوین افزوده شود تا رضایت رانندگان تاکسی فراهم شود.

وی تصریح کرد: شورای پنجم به منظور رفاه حال رانندگان تاکسی و در جهت حمایت از این قشر تاکنون اقدامات خوبی داشته است.

رییس پارلمان محلی قزوین خاطرنشان کرد: همچنین در ابتدای این جلسه با اشاره به سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر یاد و خاطره شهدا و رزمندگان فتح خرمشهر را گرامی داشت.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط