سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۰۴

رییس ستاد اقامه نماز استان درصحن علنی شورا ی شهر قزوین:

توجه ویژه شورا و شهرداری به امرنماز و مساجد قابل تقدیراست

در شورای پنجم با اختصاص ردیف بودجه به مساجد و مساعدت سالیانه بیش از دو میلیارد تومان، توجه ویژه ای صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حجت الاسلام و المسلمین سید قریش موسوی رییس ستاد اقامه نماز استان قزوین باحضور در صحن علنی شورا ضمن تقدیر از حمایتهای صورت گرفته توسط مجموعه مدیریت شهری قزوین از ستاداقامه نماز اظهار داشت: شورای اسلامی شهر قزوین یکی از فعالترین شوراها در سطح کشور در امر نماز بوده است که نشان از توجه و اهمیت امر نماز و مساجد از سوی شورا و شهرداری قزوین دارد.

وی افزود: طبق گزارش های سالیانه که ستاد اقامه نماز به کشور ارائه می کند مساعدت مالی شورا و شهرداری قزوین که بیش از دو میلیارد تومان به مساجد بوده مورد توجه و تقدیر حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور قرار گرفته است.

به گفته موسوی در همین راستا لوح سپاس و هدیه انگشتری متبرک از سوی مقام معظم رهبری( دامه بركاته) به پاس توجه و حمایتهای صورت گرفته به شهردار قزوین در اجلاس نماز تقدیم شد.

وی ضمن تقدیراز تلاشهای صورت گرفته و حمایت از مساجد با تخصیص سالیانه اعتبارات خواستار تداوم این روند شد.

وی همچنین تصریح کرد: ساختمان ستاد اقامه نماز استان در حال ساخت است؛ اما بنا به دلایلی از مساحت این بنا که متعلق به شهرداری قزوین است کسر شده و به همین دلیل با مشکل کسری پارکینگ مواجه هستیم که درخواست داریم تا زمین دیگری واقع در پشت پلاک مذکور تملک و برای پارکینگ لحاظ شود.

این مسئول همچنین دربخش دیگری از سخنانش خواستار ایجاد ردیف خاص برای امر نماز در مدارس و آموزش وپرورش استان شد و گفت: برای حمایت از امر نماز لازم است تا مساعدت هایی به آموزش وپرورش نیز صورت گیرد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط