سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۰۴

نایب رییس پارلمان محلی قزوین:

افزایش ۳۰ درصدی حقوق رانندگان آژانس شهرداری اعمال شود

شهرداری قزوین مصوبه شورا پیرامون افزایش ۳۰ درصدی حقوق رانندگان آژانس شاغل در شهرداری قزوین را در سال جاری اعمال کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستورکار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فتح خرمشهر اظهار داشت: شهرداری قزوین مصوبه شورا پیرامون افزایش ۳۰ درصدی حقوق رانندگان آژانس شاغل در شهرداری را اعمال کند.

وی افزود: درآمد این قشر بسیار پایین است و باید مصوبه شورا که قرار بود در سال جاری ۳۰ درصد حقوق این افراد افزایش یابد محقق شود.

عبدالرزاقی در بخش دیگری از سخنانش خواستار عدم تحویل پروژه به سازمان همیاری ها شد و گفت: باید این موضوع در شورا پیگیری جدی شود و هرگونه پروژه ای به صورت مناقصه و با رعایت عدالت میان پیمانکاران شایسته واگذار شود.

وی همچنین خواستار شفاف سازی در خصوص شرکت آرمان بنا و تحویل پروژه به این شرکت شد.

عبدالرزاقی در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه شورای پنجم در حوزه مساجد و مسایل فرهنگی و مذهبی اقدامات عملیاتی خوبی داشته است، خاطرنشان کرد: شورای پنجم در حمایت از مساجد و مسایل مذهبی فعالیتهای بسیار خوبی داشته به طوریکه سالانه بیش از دو میلیارد تومان به مساجد شهر اعتبار اختصاص یافته است.

نایب رییس پارلمان محلی قزوین خواستار مصوبه ای ثابت و مستمر در شورا برای تداوم کمک و مساعدت به مساجد شد.

وی همچنین گفت: با درخواست ستاد اقامه نماز برای تملک قطعه زمینی در مجاورت ساختمان ستاد برای ساخت پارکینگ موافق هستم و درخواست دارم تا شهرداری نسبت به ارایه لایحه ای دراین خصوص اقدام کند.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط