سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۰۴

رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین تاكيد كرد؛

ضرورت افزایش حقوق رانندگان آژانس شهرداری قزوین

سال گذشته شورای اسلامی شهر قزوین مصوبه ای در خصوص افزایش حقوق رانندگان آژانس داشت که باید شهرداری قزوین آن را اجرایی کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، خواستار اجرای مصوبه شورا در خصوص افزایش ۳۰ درصدی حقوق رانندگان آژانسهای شاغل در شهرداری قزوین شد.

 وی با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه و حقوق پایین رانندگان آژانسهای شاغل در شهرداری قزوین افزود: طبق مصوبه مذکور مقرر شدتا سه ماهه پایانی سال ۹۹حدود ۲۰ درصد افزایش حقوق رانندگان آژانسها اعمال شود که محقق شده است؛ اما متاسفانه برای سال جدید افزایش ۳۰ درصدی اعمال نشده است.

احد چگینی در بخش دیگری از سخنانش با توجه به حضور رییس ستاد اقامه نماز استان در صحن شورا گفت: حجت الاسلام موسوی در راستای گسترش شعائر دینی همیشه با وجود کم و کاستی ها و ناملایمات موضوعات را دنبال و پیگیری کرده و بیرق نماز را در استان برافراشته نگه داشته که قابل تقدیر است.

وی افزود: نماز جلوه اصلی و تبلور عینی از دین ماست و لازم است تا دراین راستا کمک ها و حمایتهای خوبی که داشته ایم افزایش یابد و در سالهای آتی نیز تداوم داشته باشد.

این عضو شورا در خصوص درخوست ستاد اقامه نماز پیرامون احداث پارکینگ ساختمان آن گفت: پیشنهاد می کنم که شهرداري در بودجه تملکی مناطق ردیفی را برای تملک پلاک موردنظر برای احداث پارکینگ ساختمان ستاد اقامه نماز درنظر بگیرد و طی لایحه ای به شورا ارسال کند.

رییس کمیسیون حقوقی، بازرسی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین همچنین در بخش دیگری از سخنا نش اظهار داشت: درخصوص ماهیت و عملکرد و فلسفه شکل گیری شرکت آرمان بنا نیز باید از سوی شهرداری قزوین شفاف سازی صورت گیرد تا در مورد آن تعیین تکلیف و تصمیم گیری شود.
 

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط