شنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۲

استاندار قزوین

اقدامات مهم ، زیربنایی و ارزشمندی توسط مجموعه مدیریت شهری انجام شده است

استاندار قزوین در مراسم بهره برداری از دو پل طبیعت و سلامت، نشاط اجتماعی را مصادیق حقوق شهروندی دانست و تقویت آن را راهگشای توسعه در جوامع شهری عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ هدایت الله جمالی پور در این مراسم گفت: حل مشکلات شهر با تعامل و همدلی مجموعه شورای شهر و مدیریت شهری امکان‌پذیر است و توسعه خدمات شهرداری‌ها، افزایش امید و نشاط اجتماعی را به دنبال دارد.

استاندار قزوین خطاب به مسئولان استان گفت: مسئولان باید با کنار گذاشتن اختلاف سلیقه‌ها و همدلی و همفکری، توسعه و پیشرفت شهر را رقم زده و مشکلات را برطرف کنند.

جمالی پور با تاکید بر ضرورت همدلی و همراهی میان مردم و مسئولان و خلاقیت و نوآوری در کارها افزود: می توان با وحدت و همدلی و با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور در جهت توسعه و پیشرفت کشور و استان گام برداشت.

 استاندار قزوین با اشاره به اقدامات انجام شده در شورای پنجم افزود: کارهای بسیار ارزشمند و زیر بنایی در مجموعه مدیریت شهری قزوین انجام شده است که این امور در کیفیت زیست و ارتقای زندگی شهروندان تأثیر بسزایی خواهد داشت.

جمالی پور تاکید کرد: شهرداری‌ها در تلطیف فضای شهری هم نقش مهمی دارند و در شرایطی که زندگی شهری ما را از هم دور کرده، اجرای این قبیل طرح ها تأثیر گذار و مهم است.

استاندار قزوین با بیان اینکه در دنیا امکانات شهری به سمتی می‌رود که انسان‌ها راحت زندگی کنند، افزود: زندگی شهری کنونی موجب شده ارتباط میان افراد کمتر شود این مقوله باید به عنوان یکی از ارکان مهم مد نظر مسئولان قرار گیرد.

این مسئول با اشاره به افتتاح پل های طبیعت و سلامت در قزوین خاطرنشان کرد: این فضاها باید حس خوشایند در طبیعت بودن را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.

 

پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط