سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۱

فرج اله فصیحی رامندی،

به جای فروش سهام ،تسهیلات دریافت شود

شهرداری قزوین به جای فروش بخشی از سهام بانک شهر از بانک مرکزی تسهیلات دریافت کند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین ؛ فرج اله فصیحی رامندی رییس کمیسیون مالی_ اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین درجلسه شورا ضمن تبریک ایام دهه کرامت، میلاد امام رضا (ع) و گرامیداشت هفته قوه قضاییه به حضور مردم در انتخابات اشاره و اظهارکرد: از مردم عزیز ایران و همشهریان قزوینی تشکر ويژه دارم که با حضور خود در پای صندوقهای رای و انتخاب فردی انقلابی و ولایی، نور امید را دردلها زنده کردند.

وی افزود: از همه عزیزانی که دوباره به بنده اعتماد کردند نیز تشکر می کنم وامیدواریم با خدمت رسانی بیشتر بتوانیم در چهار سال آینده رضایت آنها را جلب کنیم.

فصیحی رامندی در ادامه سخنانش درخصوص لایحه فروش بخشی از سهام بانک شهر گفت: اگر بتوان مبلغ ۵۰ میلیارد تومان که از فروش ۱۰۰ میلیون سهم، عاید شهرداری قزوین می شود را از بانک مرکزی تسهیلات دریافت کرد قطعا صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت.

وی افزود: همچنینن شهرداری قزوین با توجه به درخواست هیئت مدیره بانک شهر باید نسبت به افزایش سرمایه در بانک شهر اقدام کند وگرنه درآینده از میزان سهام کم خواهد شد.

رییس کمیسیون مالی_اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین درادامه، خواستار توجه به قیمت گذاری فروش زمین در مزایده های شهرداری شد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط