سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۱

مهدیه سادات قافله باشی،

تا آخرين روز دوره پنجم شورا، انگیزه خدمت رسانی ام به مردم تغيير نخواهد كرد

تا آخرین روز شورای پنجم نماینده مردم بوده و فعال هستم و تغییری در انگیزه خدمت رسانی ام به مردم ایجاد نخواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ مهدیه سادات قافله باشی، دبیر و رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و و رزشی پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کاربررسی لوایح شهرداری برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) با بيان اين مطلب گفت: این موضوع نباید در اذهان مردم شکل گیرد که شورای پنجم انگیزه ای برای ادامه کار ندارد، بلکه انگیزه خدمت رسانی به مردم قطعا عوض نشده و تا آخرین روز کاری شورای پنجم نماینده مردم هستیم.

وی افزود: بنده بومی قزوین هستم و می خواهم بهترین اتفاق ها دراین شهر رقم بخورد.

قافله باشي درادامه سخنانش ضمن تبریک به منتخبین شورای اسلامی شهر قزوین بر تداوم راه خدمت به مردم تاکید و بیان کرد: باتمام اما و اگرها انتخابات برگزار شد و مردم باردیگر در روز ۲۸ خرداد پای صندوقهای رای رفتند و این روز را در تاریخ ثبت کردند.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پارلمان محلی قزوین افزود: باتوجه به اینکه به نظر می رسد شورای ششم بیش از شورای پنجم فرهنگی باشد، اما درخواست دارم تا کارهای نیمه کاره و برجای مانده از کمیسیون فرهنگی شورای پنجم را به سرانجام برسانند.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین تاکید کرد: از صمیم قلب در کنار اعضای منتخب و جدید شورای ششم خواهم بود و اگر همفکری و مشورت و کمکی بخواهند درکنارشان هستم.

قافله باشی با انتقاد از برخی سخنان افراد درخصوص عملکرد شورای پنجم گفت: برخی مباحث از سوی برخی افراد در فضای مجازی و سخنرانی ها مطرح شد که اصلا متوجه شورای پنجم نبود، به عنوان نمونه اجرا ی برخی پروژه های عمرانی مانند احداث پل نادری و بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر از دوران شورای چهارم به شورای پنجم رسیده بود و این شورا در آنها هیچ نقشی نداشته است.

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه سخنانش به اقدامات خوب انجام شده در شورای پنجم اشاره کردو گفت: دراین دوره از شوراها هیچ تسهیلاتی دریافت نشد و موارد فروش زمین و منابع بسیارکم بود، همچنین در حوزه هاي مختلف اقدامات بسیارخوبی از جمله ارتقای فضای سبز و تفرجگاهی شهری، فضاهای فرهنگی و ورزشی و توجه وِیژه به نقاط منفصل شهری انجام شد که لازم است تا این موارد منعکس و به اطلاع شهروندان برسد.

به گفته وی، ساماندهی دستفروشان در سطح شهر و توجه به مناسب سازی معابر شهری نیز از دیگر اقدامات خوب ومهم این دوره از شورا بوده که باید درمعرض دید شهروندان قرار گیرد.

قافله باشی همچنین خواستار استفاده از فضای مکانهای تاریخی که درتملک شهرداری قزوین هستند شد و پیشنهاد کرد: برای خانه های تاریخی که در تملک شهرداری هستند مانند خانه مظاهری کاربری تعریف شود و برخی سازمانهای شهرداری که درسطح شهر پراکنده هستند دراین مکان مستقر شوند؛ چراکه در سر پا نگهداشتن و احیای این بناها موثر خواهد بود. 

دبیر پارلمان محلی قزوین همچنین خواستار تزریق اعتبار به پروژه های نیمه کاره فرهنگی در سطح شهر شدو گفت: پروژه های فرهنگی شامل خانه تأتر، فرهنگسرای چوبیندر و بوستان بانوان جنوب شهر اگر تزریق مالی شوند تکمیل خواهند شد، بنابراین لازم است تا این پروژه ها در اولویت تامین اعتبار قرارگیرند.

دبیر پارلمان محلی قزوین، همچنین خواستار شتاب گرفتن و تسریع در پروژه های فرهنگی نیمه کاره در شهر شد و گفت: از شهردار قزوین خواسته ام تا درفرصت باقیمانده از شورای پنجم پروژه های مهم نیمه کاره در بخش فرهنگی را در اولویت تامین اعتبار و تکمیل قرار دهد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط