سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۱

زهرا یوسفی،

گزارش اقدامات مرکز پژوهش های شورا و شهرداری به صحن شورا ارائه شود

گزارشی از مجموعه اقدامات انجام شده و بودجه اختصاص يافته به مرکز پژوهشهای شورا و شهرداری قزوین به صحن شورای اسلامی شهر ارائه شود.

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ زهرا یوسفی رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلي قزوین در جلسه شورا،ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت باسعادت امام رضا (ع )گفت: با توجه به اينكه يكسال از تاسيس مرکز پژوهشهای شورا و شهرداری قزوین مي گذرد، لازم است گزارش كاملي از مجموعه اقدامات و کارهای انجام شده و بودجه تخصیص یافته ، به صحن شورای اسلامی شهر ارائه شود تا بدانیم چه ظرفیتی در این مرکز وجود دارد و تاکنون از ظرفیت آن چه بهره برداری شده است؟ .

وی در ادامه ضمن تبريك و آرزوي موفقيت براي اعضای منتخب ششمين دوره شورای اسلامی شهر قزوين، با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات بیان کرد: انتخابات برگزار شد؛ اما انتظار می رفت مشارکت بیشتر باشد؛ چراکه در دوره های قبل شاهد مشارکت بيشتري بوديم.

یوسفی تاکید کرد: این انتخابات درس بزرگی برای مسئولین کشوری داشت و باید با رضایت مردم شاهد مشارکت حداکثری در انتخابات می بودیم که متاسفانه محقق نشد و این مشارکت پایین مطلوب ما هم نیست.

یوسفی درادامه همچنین خواستار دعوت و حضور اعضای منتخب و جدید شورای اسلامی شهر قزوین در جلسات شورا برای در جریان قرارگرفتن روند امور شد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط