سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۸

رییس کمیسیون املاک و توافقات پارلمان محلی قزوین؛

تقویت ورزش قهرمانی در شورای ششم پیگیری شود

اقدامات خوب و موثری در شورا ی پنجم در بخش ورزش به ویژه ورزش قهرمانی صورت گرفته که ضرورت دارد این روند در شورای ششم تداوم یابد.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، با تاکید براین مطلب اظهار داشت: برای اولین بار درتاریخ شوراها در شورای پنجم تیم داری ورزشی پایه گذاری شد و اقدامات خوبی دراین راستا صورت گرفت و با حضور چهره های ورزشی و مدیران ورزشی می توانست بهتر از این نیز رقم بخورد.

وی افزود: در بخش توسعه زیرساختهای ورزشی در شورای پنجم شاهد اتفاقات خوبی بودیم که امیدواریم این روند در شورای ششم نیز تقویت شود.

دقیقی ضمن تاکید بر اهمیت پرداختن به مسائل و مشکلات ورزشی و تقویت زیر ساختهای ورزشی گفت: این مساله در میان مردم و رزشکاران بسیار مهم است و باید در دوره بعدی شورا به ورزش قهرمانی ورزشکاران توجه شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد که هیچ سابقه و تجربه ای در حوزه ورزش ندارند، دراین حوزه اظهار نظرهای غیر کارشناسی می کنند که صحیح نیست.

این عضو شورا خاطرنشان کرد: در این دوره از شوراها علیرغم تمامی مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا اقدامات خوبی در بخش ورزش انجام شد.

وی همچنین خواستار عدم طرح مساله پیرامون قطع درختان در اراضی موسوم به عظیم زاده توسط برخی اعضای شورا شد و گفت: این اراضی در دوره هاي گذشته شورای شهر تفکیک شده اند و قطع درختان نیز در دوره پنجم اتفاق نیفتاده است، بنابراین طرح این مسائل در اذهان مردم ابهاماتی ایجاد می کند.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط