سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۵

داودی،

ضرورت استفاده از خرد جمعی و همدلی در پیشبرد امور

اعضاي پنجمين دوره شورای اسلامي شهر قزوين در کنار شورای ششم خواهد بود تا با انتقال تجربیات و همدلی، کارها به بهترین شکل پیش رود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستورکار بررسی لوایح شهرداری و با حضور منتخبین شورای ششم برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات دراستان قزوین با مشارکت ۵۳ درصدی مردم برگزار شد و قطعا در این شرایط اقتصادی سخت و در پاسخ به اعتماد مردم ، باید اعضاي ششمين دوره شورای اسلامي شهر تلاش مضاعفی داشته باشند، ضمن اینکه ماهم در کنار آنهاخواهیم بود.

وی افزود : انتقال تجربه و کمک به یکدیگر، باعث خواهد شد تا کارها به بهترین شکل پیش برود.

داودی در ادامه سخنانش تاکید کرد: طبق جلسه ای که با شهردار قزوین داشتم مقرر شد تا در جلسه ای معاونین و مدیران شهرداری قزوین برای منتخبين ششمين دوره شورای اسلامی شهر قزوین پروژه های در حال اجرا را بیان و موارد و مشکلات موجود را مطرح کنند تا منتخبين در جریان امور قرار گیرند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین، خطاب به منتخبان شورای اسلامي شهر در دوره ششم گفت: استفاده از خرد جمعی و درنظر گرفتن منافع شهر و شهروندان در اداره امور بسیار مهم است و امیدوارم با همکاری و همدلی در شورای ششم شاهد اتفاقات خوب در شهر قزوین باشیم.

داودی افزود: یقینا با توجه به تخصص كه‌ اعضای ششمين دوره شورای اسلامي شهر قزوين دارند، منشا خیر و برکت در شهرخواهند شد و با عزمی که دارند از پس حل مشکلات برخواهند آمد.

وی با بیان این که رای اعضای شورا درمنافع شهر و شهروندان تاثیرگذاراست، افزود: در صحن و کمیسیونهای تخصصی شورا موضوعات و لوایح مختلف چکش کاری و بررسی کارشناسی می شود تا رای اعضا پشتوانه بهتر و محکم تری داشته باشد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین از منتخبان شورای ششم دعوت کرد تا در جلسات علنی صحن و کمیسیونهای تخصصی شورا حضور داشته‌باشند.

وی در ادامه این جلسه در خصوص گزارش حسابرسی سازمان مدیریت پسماند گفت: به دلیل عدم شفافیت باید گزارش حسابرسی به شهرداری عودت داده شود تا گزارش مالی به شورا ارائه و مجدد بررسی شود.

داودی همچنین در ابتدای این جلسه بر ضرورت صرفه جویی شهروندان در مصرف آب و برق تاکید و بیان کرد: روزهای سختی پیش رو داریم و لازم است تا در مصرف آب و برق صرفه جویی شود تا با مشکل مواجه نشویم.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط