سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۵

دقیقی،

شهرداری قزوین گزارش دقیق میزان بدهی به بانک شهر را اعلام کند

به دلیل تاخیر در واگذاری پروژه ستاره پونک و عدم تصمیم گیری مناسب در زمان خود شاهد افرایش میزان بدهی های شهرداری قزوین به بانک شهر هستیم.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ سعید دقیقی رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۸ ماه از تصویب واگذاری پروژه ستاره پونک برای پرداخت بخشی از بدهی های شهرداری به بانک شهر می گذرد؛ اما به دلایل مختلف هنوز اجرایی نشده و شهرداری قزوین تاکنون دچار ضرر ۷۰ میلیارد تومانی در‌ اثر‌ تاخیر در پرداخت بدهی ها و افزایش سود تسهیلات شده است.

وی تاکید کرد: باید شهرداری قزوین گزارش دقیقی از میزان بدهی های شهرداری به بانک شهر ارائه کند و مشخص شود که چه میزان ضرر به دلیل برخی تصمیمات که می توانستیم در زمان مناسب داشته باشیم و نسبت به تسویه بدهی ها اقدام کنیم ولی انجام نشد، متوجه شهرداری شده است.

دقیقی همچنین با اشاره به دریافت تسهیلات ۵۰ میلیارد تومانی توسط شهرداری قزوین برای تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی گفت: دریافت تسهیلات و فروش سهام بانک شهر به صورت همزمان کار درستی نیست؛ چراکه در حال حاضر ارزش سهام در بازار کاهش یافته و منطقی نیست در این شرایط سهام هم فروخته شود.

وی در بخش دیگری از جلسه که با حضور منتخبان دوره ششم شوراي اسلامي شهر برگزار شد، ضمن تبريك به آنان گفت : امیدوارم تا همه جناح ها و طیف های سیاسی در راستای خدمت رسانی به مردم در کنار هم باشند تا مشکلات حل شود.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط