سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۲

یوسفی،

پروژه های نیمه تمام از محل واگذاری و فروش سهام بانک شهر تکمیل شود

برخی از پروژه های شهرداری قزوین در صورت تزریق مالی بزودی تکمیل و به مرحله افتتاح خواهند رسید، بنابراین شهرداری قزوین باید در فروش قسمتی از سهام بانک شهرتعجیل کند .

 زهرا یوسفی رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا با بیان این مطلب اظهار داشت: سرمایه گذاری در بورس و خرید سهام در واقع اندوخته ای برای روز مبادا بوده و امروز همان روز مباداست.

وي ادامه داد: درحال حاضر که بسیاری از پروژه های شهر به دلیل کمبود اعتبارات متوقف شده باید بخشی از سهام برای رفع مشکلات این پروژه ها واگذار شود و در قبال این فروش با قبول افزایش دو برابری سرمایه شهرداری در بانک شهر با پیشنهادات و همراهی آن بانک ، سریعا این مقدار فروش جبران می‌شود .

یوسفی افزود: شورای پنجم برای اجرای این پروژه ها مانند بوستان بانوان جنوب شهر ، تئاتر شهر ، ایستگاه آتش نشانی ، فرهنگسراها و … تلاش زیادی کرده است و حق مسلم ماست که شاهد افتتاح این پروژه ها در انتهای شورای خود باشیم.

به گفته این عضو شورا، مصوبه فروش سهام بانک شهر مدتی است که به شهرداری قزوین ابلاغ شده، اما مشخص نیست چرا شهرداری درامر فروش آن تعلل کرده است.

وی تاکید کرد: درحال حاضر بسیاری از پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد دارند درصورت تزریق مالی سریعا تکمیل و افتتاح خواهند شد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین، همچنین با اشاره به تصویب لایحه مورد درخواست ، از سازمان تاکسیرانی خواست تا در طرح بهسازی و نوسازی ناوگان تاکسیرانی، مالکان خودروهای تاکسی که از بانوان هستند را در اولویت قرار دهد.

پایان پیام/

تصاویر مرتبط