سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۲

محسن حق شناس،

افزایش سرمایه در بانک شهر یک امتیازمثبت برای شهرداری قزوین است

افزایش سرمایه در بانک شهر یک امتیاز مثبت برای شهرداری قزوین است که سود خوبی درپی خواهد داشت.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محسن حق شناس عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، در خصوص لایحه افزایش سرمایه شهرداری قزوین در بانک اظهار داشت: اعلام آمادگی در خصوص افزایش سرمایه در بانک شهر به قیمت پایه، تنها امتیاز مدیریتی است که برای شهرداری قزوین قائل شده اند و بنده معتقدم اصل این موضوع کار بسیار درستی است.

وی افزود: اگر شهرداری قزوین نسبت به این کار اقدام کند سود خوبی کسب خواهد کرد و از طرف دیگر این اعلام آمادگی فعلا هیچ تضمینی برای شهرداری قروین به لحاظ مالی ایجاد نمی کند.

وی همچنین درخصوص مجوز فروش سهام برای تکمیل پروژه های عمرانی گفت: اگر واقعاً این اقدام برای تکمیل پروژه های نیمه تمام محقق می شد و قابلیت نقدشوندگی داشت، حرفی نداشتیم و اقدام خوبی بود؛ اما به نظر می رسد هیچ اتفاقی از این محل برای تامین نقدینگی و تکمیل پروژه های نیمه تمام نمی افتد.

حق شناس تاکید کرد: قطعاً فقط مجوز فروش سهام برای شورای پنجم می ماند و به تکمیل پروژه ها و افتتاح آنها نخواهد رسید.

وی همچنین در خصوص وضعیت حسابرسی سازمانهایی که حسابرسی شان چندین سال مداوم مشروط و غیرقابل قبول است گفت: باید برای حسابرسی و وضعیت اینگونه سازمانها فکری شود و وضعیت فعلی مورد اصلاح قرار گیرد.

وی همچنین در خصوص لایحه توافق با وراث مرحوم طهماسبی گفت: به دلیل قانع نشدن در پاسخ به سوالات مطرح شده توسط اینجانب با تصویب این لایحه به شخصه مخالف هستم.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط