سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

رئیس شورای شهر قزوین تاکید کرد:

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری از اولویت های دوره پنجم بود

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری و تقويت زيرساخت هااز اولویت های دوره پنجم بود.

 حکمت الله داودی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در نشست شهردار و مديران شهري با منتخبين ششمين دوره شوراي اسلامي شهر قزوين با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه‌های بازمانده از دوره چهارم شورا، در شورای پنجم تکمیل شد، گفت: به‌عنوان مثال پروژه پل امام رضا (ع) در دوره مدیریت شهری جدید تکمیل شد.

وی افزود: بخشی از پروژه‌های این دوره مانند بلوار آیت الله باریک بین (ره) و یا مجموعه تئاتر شهر از پروژه های زیرساختی قزوین هستند که در آینده اهمیت خود را در ارتقای کیفیت زندگی مردم نشان خواهد داد. 

داودی گفت: بعضی از پروژه‌ها مانند توسعه سرای سعدالسلطنه نیز بازسازی و بهسازی پروژه‌های گذشته بوده است و بسیاری از پروژه‌های دوره پنجم در بخش فرهنگی و ورزشی بود که در کنار پروژه‌های عمرانی، از مهم‌ترین اولویت های این دوره بوده اند.

وی ادامه داد: با وجود جنگ اقتصادی و مشکلاتی که گریبان کشور را گرفته بود، خدا را شکر می‌کنیم که در قزوین کارها تا حد زیادی به همت شهردار و مجموعه مدیریت شهری به‌خوبی پیش رفت و اگر کاستی وجود داشت از مردم عذرخواهی می‌کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ابراز امیدواری كرد: دوره ششم شورا با تکیه بر آرای مردم بتواند جلب رضایت حداکثری مردم را به همراه داشته باشد.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط