سه‌شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۵

عضو پارلمان محلی قزوین:

فضاسازی شهر برای عید غدیرخم، مناسب اين واقعه مهم خلقت نیست

ارزش عید غدیر از عید نوروز بالاتر است، اما فضاسازی شهری با این موضوع فاصله زیادی دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محسن حق شناس عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه شورا ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید غدیرخم اظهار داشت: بعثت، غدیر، محرم و ظهور چهار واقعه مهم خلقت هستند و در حال حاضر در آستانه عید غدیرخم هستیم و آرزو می کنم به جایی برسیم که شهرداری ها و مملکتی که مزین به نام حضرت علی (ع) است در این عید اله اکبر پر رونق تر و بهتر شود.

این عضو شورا در ادامه سخنانش در تذکری به شهرداری قزوین تصریح کرد: ارزش عید غدیرخم از عید نوروز بالاتر است، ولی فضاسازی شهری با این موضوع فاصله بسیار زیادی دارد.

حق شناس پیرامون لایحه آیین نامه بازارچه دائمی زنان سرپرست خانوار گفت: گرچه در برخی موضوعات به عملکرد سازمان ساماندهی مشاغل شهری نقد دارم، اما در بحث بازارچه زنان سرپرست خانوار خوب و جهادی عمل کردند.

وی ادامه داد: اگر روزهای آخر کاری شورای پنجم نبود، درخواست می کردم تا این لایحه برگردد و بادقت نظر بیشتری آیین نامه بررسی شود؛ اما باتوجه به زحماتی که کشیده شده حق خواهران سرپرست خانوار است که بازارچه دائمی برای فروش محصولات تولیدی خود داشته باشند؛ بنابراین با کلیات این موضوع موافق هستم. حق شناس بابیان اینکه این موضوع می تواند به عنوان یکی از اقدامات خوب و کارنامه شورای پنجم باشد، افزود: از این منظر که نباید در واگذاری غرفه ها عجله شود و این اقدام بسیار خوب، تبدیل به یک رفتار پوپولیستی شود، باید دقت نظر بیشتری صورت گیرد؛ براین اساس باید این آیین نامه بررسی بیشتری شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: به دلیل برخی موضوعات مالی این طرح باید درکمیسیون مالی نیز بررسی می شد که متاسفانه کمیسیون مالی در جریان موضوعات مالی این طرح نبوده است.

 

پایان پیام/

تصاویر مرتبط